Lista ocen BMW Seria 3 E36 (15)

~Nomad
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Z czystym sercem można polecić to auto. Komfort, bezawaryjność, wykonanie na najwyższym poziomie. Takie powinno być każde auto. Może żeby tylko więcej schowków było... Lina która pomimo upływu lat nie wygląda staro, wyposażenie w relatywnie już starym aucie zawstydzające nie jedno auto dużo nowsze, które do dziś jest sprawne! Bez ramowe drzwi, coś pięknego i wcale nie sprawia problemów nawet w największe mrozy. Wystarczy posmarować uszczelki...
~luki0170@wp.pl
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Jest to autko kultowe bez dwóch zdań, co do stereotypów, że Będziesz Miał Wydatki to jest to po części prawda jeśli auto ma nieodpowiedzialnego właściciela, który oszczędza każdy grosz na eksploatacji tych aut a później nowy właściciel może się załamać nerwowo (miałem tek z e36 2.0) ;/ dzisiaj stan BMW w jakim się znajduje jest cena jaką żąda za nią sprzedający, wiadomo, że czasami zdarzają się naciągacze itp ale w większości przypadków tak...
~adek24
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Jak dla mnie idealne auto dla tych co chca mieć fajne coupe dajace dużo frajdy z jazdy.
4,1
~luki323i
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Jeden z najlepszych silników benzynowych jakie chyba istnieją jeśli chodzi o tą pojemność no i klase auta. Silniczek elastyczny, dzieki zmiennym fazom rozrzadu (vanos) autko zwija sie z kazdego biegu przy kazdej predkosci a przekraczajac 3,5tys obr...jest ogien xD tzn to nie to samo co w 2.8 ale i tak daje duzo frajdy ;) a co najwazniejsze jest jeszcze przy tym ekonomiczne, nawet bardziej ekonomiczne niz 2.0 ;) (Silnik)
~gromiorz
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
z pojemności 2,5l 170km nie powala osiągi zwłaszcza w automacie przy przyspieszaniu z zera słabe silniki lubią się grzać idiotycznie rozwiązany system chłodzenia lubi sie zapowietrzyc plus to rozrząd na łańcuchu no i gang rzędowej szóstki (Silnik)
~Gutek
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
samochód pierwsza klasa ale mało jest tych aut w dobrym stanie ja swojego szukałem 6 miesięcy
~pakos99@op.pl
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
cichy , dynamiczny i w miare/oczywiscie biorac pod uwage moc i osiagi/ nie paliwozerny (Silnik)
~Maciomen
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Dla mnie bomba tylko mogłoby mniej palić heh ale niebęde narzekał bo mocy nie brakuje , auto daje super frajde i jest czym jechać bez dwóch zdań. Lepszego auta za taką kase (16 tys zł) nie znalazlem.
~mandibul
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
auto bardzo solidne, znoszące bardzo dużą eksploatację. Elementy zawieszenia potrafia szybko szwankować na polskich drogach
~wyter