Lista ocen BMW Seria 3 E36 (66)

2,9
~tyber.pz@wp.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
90 KM to nie demon prędkości, ale zupełnie przyzwoicie sie nim jezdzi jesli sie go wyczuje.Świece żarowe do wymiany co roku !!!Pompa wodna padła przy 240tys. (Silnik)
4,1
~właściciel
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Są rzeczy które można by poprawić, ale to drobiazgi. Może z tyłu mogłoby być trochę wiecej miejsca.
~Fulz@o2.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
11.1997 za 26,000zł od pierwszego właściciela. Jesli nic sie nie posypie będę bardzo zadowolony!!! Tanie, oszczędne, pakowne auto. Solidne wykończenie. Nie ufam niemieckiej solidnosci - wierzę w japońską niezawodność. Mimo to jestem zadowolony i nie żałuję wyboru.
~ostal1985@tlen.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
elastycznosc bdb , kultura pracy jak w starszym dieslu nie najlepsza - troche klekocze - zchipowalem go i idzie jezdzic calkiem szybko (Silnik)
~bmka
Compact 318 tds 90KM 66kW
Jestem pod ogromnym wrażeniem, auto jak na swoje lata (2000) naprawdę robi wrażenie. Mam porównanie do forda focusa z 2004 roku i opla astry z 2010. Moje auto jest z nich najstarsze, ale w żadnym wnętrze nie jest tak wyciszone jak właśnie w BMW 318 tds.
~mg1979
Touring 318 tds 90KM 66kW
Troche za mała moc jak na tą masę, ale mozna sie przyzwyczaic... za to nie pali duzo. u mnie w 7 l/100km sie miesci. trzeba go trzymac na obrotach zeby jechal. (Silnik)
~Watus
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Bardzo fajny silnik, nie miałem z nim nigdy problemu pod względem technicznym, nic nie dołożyłem. W środku praktycznie go nie słychać. Jedyna wada to jak na 90 koni słabo przyspiesza. (Silnik)
~chris
Compact 318 tds 90KM 66kW
Bardzo przyjemny samochód, ale ma fatalny bagażnik - mały i nieforemny
~danielck
Touring 318 tds 90KM 66kW
Samochod ogolnie dobry gdyby nie ta pompa wtryskowa... pompy od wspomagania z tego co wiem tez lubia zawiesc. Mam go dosc krotko bo ok miesiaca ale troche kasy juz w niego trzeba bylo wlozyc ale chcialo sie miec bmw... prowadzi sie bardzo dobrze i jak slisko to zabawa jest przednia :) przemyslany samochod jak sie pozna blizej na prawde mozna go polubic a to ze w srodku za duzy nie jest to juz malo wazne. turbodziura w silniku troszke za duza i...
~misiek 1
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Jestem zadowolony, jeżdżę od maja i na razie nie muszę za dużo dokładać. Poza wymianą sprężyn z tyłu i zmianą siłownika w drzwiach na razie szykuje się zmiana tulej z tyłu- polskie dro