Lista ocen BMW Seria 3 E36 (66)

3,6
~hooligun@interia.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
No coz. Wczesniej mialem Audi 100, A4 i Mercedesa 124. Niestety BMW w tym porownaniu wypada beznadziejnie.
4,1
~thundernow@o2.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Jezeli ktos potrzebuje autko na codzien bez super osiagow to autko jest naprawde sympatyczne. Bardzo atrakcyjnie wyglada.
~tomek.chrzaszcz@wp.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Super autko, bardzo fajnie się nim jeździ. Nie jest demonem szybkości i zrywności ale do sprawnego porusznia się nie tylko po mieście wystarcza i przy tym jest bardzo ekonomiczny i trwaŁy. Praktycznie nic się nie psuje jeżeli się o niego chociaż trochę dba. Ani razu nie zwiódŁ a pokonywaŁ czasami duże trasy. Odpala od kopa nawet tej ostrej zimy. ChciaŁem go nawet sprzedać, byŁ wystawiny na allegro ale po zastanowieniu się wycofaem ogŁoszenie,...
~kyni3k
Touring 318 tds 90KM 66kW
Mialem okacje jezdzic kilkoma autami, ale tylko BMW daje mi poczucie komfortu, jakiego nigdzie indziej nie moglem znalezc...
3,8
~pułkownik
Touring 318 tds 90KM 66kW
poza silnikiem który jest tragiczny wszystko jest takie jakie powinno być:D jak na BMW przystało:)Bez wahania kupił bym jeszcze raz takie samo auto tylko nigdy z silnikiem 1,7 tds!
~Ryju
Compact 318 tds 90KM 66kW
jestem zadowolony z bmw choć trochę dał w kość na początku odnośnie awaryjności, ktoś musiał zaniedbać te rzeczy i tak to sie puźniej dzieje ze się wszystko sypie. Jak ktoś dba i pilnuje tych rzeczy to się cieszy przyjemną jazda
~hartge@o2.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Samochód bardzo przyjemny, mało pali, dość żwawo jeździ jak na moje potrzerzeby, fajnie się prowadzi. Następna będzie e46 (mam nadzieję:))
~pilakacper
Touring 318 tds 90KM 66kW
Wiadomo gdy zimny silnik trochę klaprocze i głośniej pracuje jednak po nagrzaniu wszystko jak najlepiej.Jadąc 100 - 120 w kabinie można spokojnie rozmawiać czy słuchać muzyki.dźwięk diesla zawsze mi się podobał. poruszając się 140 i więcej należy rozmawiać trochę głośniej. (Silnik)
~Młodzik
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Jeżdzę nim od 3 lat, za 16sto letni wóż dalem 7800 i po przesiadce z Hyundaia Pony był to zupełnie inny świat. Wygodnie, sporo miejsca, auto bezproblemowe,wcale nie aż tak drogie w utrzymaniu (przez te 3 lata z koniecznosci wymienilem tylko pompkę w zbiorniku paliwa za 500zl). Nie jest idealne,ale przede wszystkim nie sypie się jak inne 19-letnie samochody, solidna konstrukcja, jedyny minus to zbyt mała moc do takich gabarytów pojazdu. Przy...
2,9
~Paula
Compact 318 tds 90KM 66kW
Silnik w bdb stanie technicznym, wszyscy mechanicy się nim zachwycali. wszystko poza tym - fuszerka, bo trafiłam model po przejściach. (Silnik)