Lista ocen BMW Seria 3 E36 (245)

3,1
~Diabeł
Sedan 316 i 102KM 75kW
Najgorzej może nie było ale idealnie też nie jest. Najgorsza bawarka jaką jeździłem.
3,5
~a
Sedan 316 i 102KM 75kW
raczej dobrze bede wspominal to auto, glownie za rewelacyjny komfort jazdy
3,6
~Rafał.
Compact 316 i 102KM 75kW
Design-wzorowy. BMW udalo mi sie kupic za hmm...nie bede sie chwalil:P, a w tym 17\' nowe felgi z oponami nowymi,super audio wartosci ok.1500zł jak na teraz i sportowy uklad wydechowy dobrej marki plus soczewki z przodu , hella tyl oraz ciemne szyby tyl. ogolny stan auta b.dobry(zadbane nei zajezdzone , nie wyeksploaowane, niezawodne jak narazie) lakier w super stanie-ocynk=brak rdzy.
~nkris
Compact 316 i 102KM 75kW
nie mam uwag na minus jeździ sie super używam go tylko na trasę po mieście jeżdżę honda civic
4,1
~dk
Sedan 316 i 102KM 75kW
niestety za mała moc, szczególnie na LPG, na benzynie jest ok, przyzwoicie się zbiera. Możliwe ze to mój egz. bo ma kilka dziwnych przeróbek. (Silnik)
~machiner
Sedan 316 i 102KM 75kW
samochód całkiem niezły chociaż spodziewałem się czegoś lepszego po tym modelu, jak dla mnie zdecydowanie za słaby silnik 1.6, za słabe działnie wspomagania, samochód się podoba więc nie powinno byc problemów z odspedażą
~misiek52-86@tlen.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
Posiadam auto z silniem 1,6 więc wiadomo, że szłu nie robi ale uważam jak na ten silnik to jest bardzo dobrze max oceny nie dam bo auto ma juz swoje lata poza tym jest naprawde ok (Silnik)
~Michał
Sedan 316 i 102KM 75kW
według mnie są samochody (jeździdła) i jest BMW, trzeba go pokochać, uważam, że e36 i e34 to najpiękniejsze modele
3,7
~zyniu
Compact 316 i 102KM 75kW
więc tak...linia nadwozia niczego sobie, silniczek troszkę za słaby dla tej budy ale czego można się spodziewać po 1.6 chociaż porównując bmw z tym silnikiem do hondy civic lub crx z ta sama jednostka to bmw zostaje daleko w tyle. Lepiej jest wybrac silniczek 1.8is i cieszyc sie z jazdy niz potem narzekać a srednie spalanie rośnie ok. 0,5l/100km wiec tragedii nie ma ale frajda z jazdy jest:) Karoseria nie jest tak bardzo podatna na rdzę. Moja...
~Dudu
Sedan 316 i 102KM 75kW
To chyba jedno z ostatnich BMW które ciężko jest zajeździć, do tego świetnie się prowadzi i nie sprawia większych problemów mimo swojego wieku. Jak ktoś jeździ E36 i zastanawia się nad zmianą to sugerowałbym je mimo wszystko trzymać, tych aut już nie przybędzie a dbane E36 jest bardzo wdzięcznym samochodem