Lista ocen BMW Seria 3 E36 (212)

~Wioslo
Coupe 320 i 150KM 110kW
Dla mnie to mazenie :) nastepny samochod jaki kupie to napewno BMW!
~mateusz
Coupe 320 i 150KM 110kW
auto naprawdę bardzo fajne, mimo upływu lat wygłąd nadal atrakcyjny (szczególnie coupe), dobra jakość i niezawodność, jedyny minus to spalanie, zwłaszcza gdy ktoś ma ciężką nogę
3,4
~sylvo
Coupe 320 i 150KM 110kW
samochud wygodny tylko zjeżdzny slinik ma z 350000 albo i lepiej a na bloku brak zurzycia kupisz w dobrym stanie a bedziesz sie cieszył przez lata
3,5
~denis86
Sedan 320 i 150KM 110kW
troche duzo pali i te zawieszenie jak na nasze drogi jest kiepskie.ale chcialem to auto i nie zaluje.
~maniek235@op.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
auto jako całość jest bardzo fajne mnie osobiście drażni tylko jeden detal mianowicie przełączniki kierunkowskazów i wycieraczek są troszkę jakby z poprzedniej epoki (model e36) ale to tylko drobiazg. generalnie sam silnik jego praca i osiągi nadrabiają za całą resztę
~benetton
Sedan 320 i 150KM 110kW
Jak na tą mase auta samochód jedzie bardzo dobrze. Jest elastyczny i cichy. Odpukać jak narazie nic sie nie dzieje. (Silnik)
~Hubert Compact
Sedan 320 i 150KM 110kW
Silnik pracuje pieknie ,gdy sie przyspiesza to tylko mruczy i szumi!!!!.Zaskoczył mnie wyglad silnika.Po tylu latach taki czysty jak nowy, zero wyciekow oleju.Sprawdziłem u wuja 1,8 takze czsciutki silnik. Super (Silnik)
~Jakub
Sedan 320 i 150KM 110kW
Pojazd przyjemny w użytkowaniu na lata 90' Wygodny i ergonomiczny. Ładna sylwetka nadwozia. W miarę precyzyjny układ kierowniczy. Dynamika w porządku, da się zejść poniżej 10l/100km ale by jazda była przyjemna nie koniecznie.
3,4
~Kizior
Sedan 320 i 150KM 110kW
Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego,moim zdaniem wnętrze samochodu jest wykonane tandetnie.Silnik też mnie nie zadziwił ale co najbardziej denerwuje w tym samochodzie to chyba to ,że jest to samochód dla wiejskich ścigantów.Często widać chłopaków ze wsi (dres umcumc i oczywiście głośny wydech) jak stoją gdzieś na parkingach i słuchają muzyki dłubiąc coś w swoich maszynach i dyskutując na kturym szrocie są tańsze części.Teraz już...
3,3
~maniek
Sedan 320 i 150KM 110kW
na te 150KM to cieniutko ale moze to tylko moja taka chosc watpie. tyle ze u mnie jaki przebieg.tak to autko dosc fajne malo praktyczne ale dajace duzo frajdy z jazdy BMW bedziesz mial wszysktie cos w tym jest!!! zastanawiam sie czy znow nie kupic e36 tyle ze jakis96 rocznik i koniecznie w gazie!!!tak patrzac po tych ocenach alegrowiczow to kazda fura jest super nie wiem po co tak pisac chyba po to zeby sprzedac swoje padlo hehhe