Lista ocen BMW Seria 3 E36 (212)

~Mis_Uszatek
Sedan 320 i 150KM 110kW
Polecam,auto pięknie wygląda,świetnie się prowadzi,daje frajdę.
~slawoos
Sedan 320 i 150KM 110kW
Udane autko gwarantujące właścicielowi dobre samopoczucie. Silnik 6-cylindrowy w BMW to najlepszy wybór. Powoli odchodzi w niepamięć wizerunek BMW jako auta dla dresa i sterydziarza. Chociaż jeszcze czasem czarne BMW budzi pewien niepokój;)
~Prezes
Sedan 320 i 150KM 110kW
Samochod godny polecenia. W dobrych rękach będzie służył przez długi czas jeśli będzie miał dobrą przeszłość. Oszczędnym ludziom nie polecam gdyż utrzymanie jest kosztowne. BMW nie lubi złego paliwa i oleju niskiej jakości. Polecam olej Castrol Magnatec i benzyne z najlepszych stacji. Przestrzeganie tych rzeczy jest gwarancją trwałości silnika!!!
~markoaza
Sedan 320 i 150KM 110kW
Ogólnie 4 - jest dużo minusów ale i dużo plusów, auto w sumie dobre, dynamiczne, dobrze trzymające się drogi. Starsze roczniki wymagają już niestety ciągłego inwestowania.
~juristi@interia.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Po prostu tego auta nie da się nie lubić. jest piękne i niezawodne. A co najważniejsze- daje jakąś przedziwną rozkosz z podróżowania. Nie wiem jak oni w BMW to robią, ale auto wyposażone w 150 koni jeździ tak, jakby ich miało dwa razy tyle- przynajmniej takie ma wrażenie kierowca. I jeszcze takie, że auto zawsze ma coś miłego w zanadrzu i trudno dojść do jego granic możliwości; raczej kierowca ma wrażenie, że zawsze może wycisnąć jeszcze...
~bq, mazurbq@poczta.onet.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Bardzo przyjemne w prowadzeniu auto. Hasło BMW "radość z jazdy" jest jak najbardziej uzasadnione. Rewelacyjny układ jezdny! Trochę musiałem włożyć w niego, ale było warto. Doskonałej oceny nie dostanie bo trochę wad jednak ma. Następny samochód to będzie e-46, najprawdopodobniej 330i.
~fincz
Coupe 320 i 150KM 110kW
jak na 6 cylindrów przystało kultura pracy jest na najwyższym poziomie, silnik nie umiera gdy dusi się go niskimi obrotami, np. 40km/h na piątce i ok 1000 rpm ;) troche za wysokie obroty momentu maksymalnego, mógłby ciągnąć niżej. od kiedy ją mam zrobiłem ponad 10tys km, w silniku wymieniałem jedynie termostat bo nie dogrzewał jak zaczęły się mrozy. między wymianami oleju 0 dolewek, silnik nie wykazuje żadnego zużycia (zalany półsyntetykiem-... (Silnik)
~Misiek ze świętego miasta
Coupe 320 i 150KM 110kW
uwierzcie mnie i innym posiadaczom bmw, to auto ma to cos, ma swoj klimat i tyle!! szczegolnie w wersji coupe. do tego r6 ktore sie doskonale sprawdza.kiedys mnie to auto zbytnio nie interesowalo ale od momentu kupna jestem fanem tej marki. wiadomo ze nie mozna wymagac cudów od 15letniego auta, czasem moze sie cos rozleciec.ja je lubie i czuje sie w nim dobrze!moim marzeniem jest teraz e46 m3
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Praca silnika to muzyka dla uszu, najpiękniejszy utwór skomponowany przez mistrzów. Z elastycznością trochę słabo wysoko położony moment obrotowy oraz stosunkowo mała moc (150 km minus LPG) narzucają konieczność czestej zmiany biegów. Dobrze ze w tym aucie to przyjemność :-) (Silnik)
~Honeker
Coupe 320 i 150KM 110kW
Lać paliwo i ogień na toki - tylko jeździć! Ten samochod daje rewelacyjną satysfakcję z jazdy - minimum elektroniki (nie ma się co psuć) - maksimum satysfakcji. Nic dodać nic ująć. SUPER!!!