Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan (243) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 460 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~e_36_chervony
Sedan 318 i 113KM 83kW
Za taka cene mozna kupic wiele roznych, ciekawych aut. Mysle, ze jest to propozycja dla dwoch grup osob: Dla mlodych dresiarzy na dyskoteki-ot taki stereotyp, oraz dla ludzi spokojnych, ktorzy lubia styl BMW, dobre prowadzenie i auto z tradycjami. Nie jest najtanszy w utrzymaniu jesli chce sie go utrzymywac w iedalnym stanie oraz jezdzic do ASO. Jakbym mial szukac super taniego w utrzymaniu auta w tej cenie to pewnie jakis sredni japonczyk....
~jdyrla@interia.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Rewelacyjny. Nastał czas, gdy można kupić zdrowy egzemplarz za niewielkie pieniądze i eksploatować za kwoty zbliżone do eksploatacji vw golfa lub tu trochę ubarwię(choć nie wiele)dajmy na to Poloneza! Taniość. Nie trzeba się bać tylko o auto dbać. Nie przyciemniać szybki i dokładać spojlery tylko wymieniać olej na czas i inne eksploatacyjne sprawy. I największa TAJEMNICA!!! Faktycznie znaczek M3 na tylnej klapie wzmacnia potencje!!! Innym...
~baskont@gmail.com
Sedan 318 i 115KM 85kW
Stosunek jakość/cena dość przeciętny. Bardziej płaci sie za magiczny znaczek BMW niż za jakość. Istnieje wiele aut w tej cenie, młodszych rocznikowo i mniej awaryjnych (np. japońskie). Jak jak kupowałem ten wóz to jeszcze ten model się jakoś liczył na ulicy w sensie prestiżu mimo tego że nie jestem próżny - powiem inaczej - teraz to troche obciach jeździć e36 - nie mowie tego z przekory czy z próżności - dziś jeżdzą tym same dresy - e36...
~k9kadet9@wp.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
nieważ że nic sie nie psuje to jeszcze podstawowe wymiany zamienników takich jak klocki czy filtry ( oprócz paliwowego) kosztują grosze. np klocki przód 60 zł tył 45 zł a niektóre czesci takie jak opaska pod tłumik kosztuje taniej na autoryzowanym serwisie ( 39 zł.) niż byle jaki zamiennik 90 zl. zanim się cos kupi warto czasami zapytać się o cenę na autoryzowanym serwisie dotyczy to też różnych kołków plastikowych
~Podróżnik
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Zdecydowanie super! Nie słuchajcie ludzi, którzy wyszydzają markę BMW, nie wiedzą co mówią i to nie ważne czy pod maską masz 1,6 czy 3,2 po prostu musisz spróbować. Niestety plagą są bawarki od niewyżytych chłopaczków, które jeździły na co dzień z obrotami zbliżonymi na maksimum (wtedy faktycznie każdy samochód nie jest ekonomiczny i za długo bezawaryjnością się nie będziemy cieszyć).
~kiela$
Sedan 316 i 100KM 74kW
za 1991r w 2008 zapłaciłem 4300zł(260tys)przebiegu,wydawało mi sie ze przepłaciłem,za taka staruszke,ale przez 4 lata urzytkowania nic nie stukło nic nie pukło,samochud jak na tamte czasy dopracowany w 99procentach,za przyjemnosc z jazdy to jest niewiele i do dzis linia nadwozia jest piekna i jeszcze długo,długo będzie,e36 zostanie prawdziwym klasykiem jak wiekszośc beemek-opłacany zkup!
~Macio
Sedan 325 i 192KM 141kW
super silnik, VANOS robi wrażenie, przy tej mocy spalanie do zakceptowania, wysoka trwałość, problematyczne w mieście ale na trasę mocne i niezawodne, przejedziesz tysiąc kilometrów i jedziesz dalej - brak zmęczenia - to świadczy o komforcie, dynamika - no cóż M3 to to nie jest :))) a ha - mam prośbę nie piszcie V6 bo to po prostu kompromitacja (prawidłowo : R6)
~sebas05@op.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
Wiadomo. Jest duzo opcji i wyborow. Ale trzeba spedzic duzo godzin na szukaniu tej jedynej, wiaodomo jak mlodzi traktuja te samochody, duzo aut jest po wypadkach. Ale jezli trafimy w dobrze zadbany egzemplarz z nie katowanym silnikiem i podzespolami, utrzymanym przyzwoicie wnetrzem i niezakorodowanym lakierem... Bedziemy zadowoleni z zakupu.
~Brzoza-Ostrów_Wlkp.
Sedan 318 i 113KM 83kW
Za cene 14 letniego BMW można kupić mniejsze auta kilku letnie, ja miałem ten dylemat, stare ale z klasą, czy młode ale małe. Zdecydowałem się i absolutnie nie żałuje, co prawda przed zakupem oglądnołem ze 25 sztuk z mechanikiem. Ale mam i jestem zadowolony w 100%. Moje auto jest 100% oryginalne tzn. żadnego tunningu!!! POLECAM BM E36
~Mati
Sedan 325 tds 143KM 105kW
Zadbany egzemplarz wart jest swojej ceny. Ja za mój samochód zapłaciłem cenę z \"górnej półki\" przedziału cenowego za ten model ale teraz wiem za co dałem te pieniądze i nie żałuję ani złotówki. Warunkiem jest tylko zakupienie egzemplarza z udokumentowaną przeszłością a nie \"trupa\" z nowym lakierem i ładnymi felgami.
BMW Seria 3 E36 Sedan