Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

Silnik 316 i 100KM 74kW
Rok produkcji 1991
BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 100KM 74kW 1990-1993 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Inne : Drobuzfi w kabinie pasażerskiej (szyby, plastiki itp)
Zawieszenie
Sam korzystam z tych porad wiec i ja sie podziele moja opinia na temat auta ktore wlasnie sprzedalem czuli bmw. Posiadalem auto 2,5 roku i moze o niezawodnosci tego auta, a wiec ja przez ten czas wymienilem wtryskiwacze, wydech, wisco wentylatora, chlodnice, naprawiany byl tylni wal napedowy, gumy na amortyzatorach, no i takie eksploatacyjne jak rozrząd. Uważam ze najwieksza bolaczka auta w moim wieku byly detale a to szyba nie chciala sie uchylac a to jakis plastik pekl siedzenie wytarte az druty wystaja i zeby nie bylo tylna kanapa tez a tam zadko ktos siedzial. Zreszta raport TUV pokazuje dokladnie ze te auta wcale nie sa takie fajne gdy maja 18 lat Kolejna sprawa jest problem z naprawami mianowicie czesci eksloatacyjne nie sa takie drogie ale czesci tylko z bmw jakis tajle typu zraszacze na szybe to masakra i robocizna za sam znaczek ci w warsztacie dodaja 30% ;) nie kupil bym auta 2 raz moze trafilem na zaniedbany model ale wlozylem sporo w bmke choc musze przyznac ze jezdzilo sie wygodnie i nigdy mnie nie zawiodla, jednak sprzedalem ja i teraz szukam cos mniejszego i nowszego.
Silnik pracował bez problemów
Nic dodać, nic ująć dałbym nawet 4,5
Dobrze trzyma się drogi
słabe ogrzewanie ponoć norma w tym modelu
Daję dobrze bo w gazie pali bardzo mało i jak na bmw polecam gaz, ale odejmuje za cene napraw tego auta

LPG - zużycie paliwa dla silnika 316 i 100KM 74kW [l/100km]

12,5