Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Boro
Sedan 318 i 113KM 83kW
Na przednic fotelach jest dużo miejsca, choć w przypadku kierowcy bez rewelacji. Brakuje trochę regulacji kierownicy ( mój egz. takowej nie posiada ). Z tyłu niestety bardzo słabiutko. Dobrze, że ja tam nie siedzę. Nie ma miejsca na nogi, nie da się wsunąć stóp pod przednie fotele z powodu ich specyficznej konstrukcji. Jak na wóz tej wielkości to naprawdę jest słabo z tyłu. Pomimo tego,że auto jest rejestrowane jako 5- osobowe z tyłu zmieszczą...
~Michal Z
Sedan 318 i 113KM 83kW
Jak na takie auto przestrzeni jest w sam raz!!!Sam jestem wysoki i odsuwam fotel dosc daleko lecz w niczym nie przeszkadza to pasazerom za moim siedzeniem!!!Tak wiec miejsca jest duzo zarowno z przodu jak i z tylu!!!Spokojnie w trase bez zadnych klopotow moze jechac 4 doroslych i mniejsze dziecko!!!
~michuer
Sedan 318 i 113KM 83kW
No własnie z zewrzat wydaje sie wiekszy niż jest w realu , a wiec z przodu siedzi sie wygodnie troszkę mało miejsca na nogi ( 180 cm) ale ogólnie ok , z tyłu wygodnie ale tylko dla 2 , ilość miejsca na nogi wystarczająca chodź mogło by być wiecej .
~jdyrla@interia.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Wygodne wnętrze jak dobrze skrojony garnitur. Dodam ze nowoczesna i ponadczasowa sylwetka. Auto zaprojektowane u schyłku lat 80tych a do dzisiaj prezentuje się dobrze. Jego następcy to tylko wyoblone E-36 ki (:
~pawelpiasta@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Dla kierowcy i pasażera w normie, ale z tyłu to jakiś żart. Auto o rozstawie osi 2700mm pomieści na tylnym fotelu tylko dziecko, kompletnie nie ma miejsca na nogi, chyba, że z przodu siedzi bardzo niska osoba - porażka.
~martin64
Sedan 318 i 113KM 83kW
jest ok auto kupilem od niemca wzrostu ok 190cm i jezdzil nim bez problemu oczywiscie nigdy nie siadal z tylu bo tam bylo by mu napewno bardzo ciasno ja 176 i jest tam dla mnie troszke za malo miejsca
~Andrzej ->andrzeyek2@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Kierowca, pasażer z prawej super, regulowana wysokośc fotela to duży plus....Pasażerowie z tyłu gorzej jeśli kierowca jest wysoki i obniży maksymalnie fotel. Ja mam 186 cm wzrostu i za mną jest już ciasno...
~bme36m40
Sedan 318 i 113KM 83kW
z przodu pełno miejsca tylko że ja mam 192cm wzrostu fotel na max do tyłu i do dołu więc za mną już nikt się nie zmieści nawet stóp pod fotel nie da rady wsunąć :/
~Rafał Hawrylak
Sedan 318 i 113KM 83kW
Jestem dość dużym gościem, także potrzebuje dużo przestrzeni, a tego nie brakuje. Z przestrzenia dla pasażerów z tyłu jest gorzej, ale głównie jeździmy we dwójke.
~gg 8088029 kamilgorzki@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
wszyscy mają dużo miejsca ,tylne kanapy bardzo dobrze obudowane i bardzo wygodne ,fotel kierowcy regulowany w 3płaszczyznach pasażera tylko w 2 ale jest cudownie :)
BMW Seria 3 E36 Sedan