Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 115KM 85kW 1993-1998 (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baskont@gmail.com
Sedan 318 i 115KM 85kW
Drobiazgów się czepiać nie warto. Ja osobiście nie miałem problemów z drobiazgami tylko z grubymi raczej rzeczami jak silnik i skrzynia biegów. Mankamentem dość uciążliwym są kiepskiej jakości gumy stosowane na uszczelki i zaślepki szyby tylnej oraz plastiki podszybia. Gumowe uszczelki we wszystkich e36 parcieją (co dziwne im młodsze auto tym bardziej) - i nie wygląda to atrakcyjnie. Plastiki przedniego podszybia często w samochodach starszych...
~tOOmekm3
Sedan 318 i 115KM 85kW
fajnym drobiazgiem w bmw jest ekonomizer niezawodny w kazdej sytuacji,podoba mi sie dzwiek gongu który oznajmia godzine oraz zmiane temeratury na rzonicy 3stopni czyli jak jest np 3 stopnie zaraz spadnie do zera o te trzy wtedy gong informuje ze moze byc oblodzona droga,dobrą rzecza jest oswietlenie pojazdu,wyposazenie nalezy do bardziej lepszego niz w innych autach,mówiac po chłopsku kupe dobrego autka
~lucas
Sedan 318 i 115KM 85kW
podobnie jak w lagunie, czesci drozsze niz w renault. Napewno myslicie ze jak napisalem podobnie to sie sypie wszystko a wrecz przeciwnie, zadnych powaznych napraw w renaul laguna nigdy nie maielm i tu tak samo. Laguna fajny i przestronny samochod ale udezenia w drzewo nie wytrzymala :)
~MisiekSG
Sedan 318 i 115KM 85kW
Pękły mi suwaki od prowadnicy szyby, ale naprawilem kupujac je na allegro Drugi drobiazg to ze jak spryskiwacz wlacze na szyby to cieknie mi poszybie bocznej, czasem sie w kurzam gdy zapominam sie ze mam szybe uchylona i wlatuje mi do srodka .
~Bogdan
Sedan 318 i 115KM 85kW
Auto kupilem troche zaniedbane. Zrioilem co trzeba i przejechalem bez klopotu 50 tys. km. Wiadomo koncowki drazkow w kazdym aucie czasmi siadaja - na naszych slicznych drogach.
~stankiewicz1@op.pl
Sedan 318 i 115KM 85kW
przejechałem 100000 i tylko wymiana olejów itd i tak do dzisiaj jedynie padło łożysko alternatora ale to wina poluzowanej śruby pozatym to zero
~GrzP
Sedan 318 i 115KM 85kW
Wymiana jedynie elementów eksploatacyjnych: klocki filtry i opony, ceny niewysokie. Czujnik świateł stopu. I trochę sobie go rdza zajadać zaczyna.
~przemyslaw
Sedan 318 i 115KM 85kW
posiadam bmw e36 318i sedan od 5 lat i jestem bardzo szczesliwy ze mam takie auto. Jedyna usterka w aucie to byla wymiana wysprzeglika i tylko to.
~PAVO
Sedan 318 i 115KM 85kW
z tym bywa różnie bo powymieniałem w tym aucie naprawde sporo drobiazgów, i to mnie baardzo denerwowało, srednio raz na dwa miesiace coś
~Adam
Sedan 318 i 115KM 85kW
Jak ktos dba o auto i na czas wymienia to co trzeba to w tej rubryce nie ma co pisać.
BMW Seria 3 E36 Sedan