Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 115KM 85kW 1993-1998 (41) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 318 i 115KM 85kW
Tu piąteczka z plusem, ale trzeba dbać o zawieszenie. Przy sprawnych amorach (absolutnie odpadają te made in china) wszystko w bagazniku trzeba wiązać bo lata na zakrętach a autko sunie jak po szynach. To wielka frajda wyprzedzać innych na zakrętach (ale ten manewr odradzam tym co całe życie jeździli z przednim napędem - trzeba potrenować na początek na sucho).
~baskont@gmail.com
Sedan 318 i 115KM 85kW
Zawieszenie i napęd na tył są fajne w lecie , ale w zimie tragedia - mimo iż miałem na kołach nówki opony zimowe pirelli carving - nie mogłem wyjechać z garażu jak spadł snieg. Musiałem wozić w bagażniku saperkę i worek z piaskiem - do posypywanie śniegu i do dociążania tyłu auta.
~MisiekSG
Sedan 318 i 115KM 85kW
trzyma się drogi raczej dobrze mam sprzodu lacze 205/60 15 a na tyle 215/65 15 i nie miałem problemów przy ostrych zatrzymywaniach się oraz ostrej jazdy na zakretach, choć wiadomo że to nie jest sportowe auto ;-) Wiec jezdze raczej ostroznie.
~kuba__aa
Sedan 318 i 115KM 85kW
zawieszenie to nie najlepsza strona tego auta ! sztywne a w dodatku na nierownosciach trzeba mocno trzymac go w ryzach. na oponach 225/40/R17 to koszmar jakis ;// zakrety za to mozna pokonac z dosc duza predkoscia
~Lechu_eL
Sedan 318 i 115KM 85kW
Auto nie ma miękkiego zawieszenia,ale o dziwo nie robią na nim wrażenia garby przed światłami, które do tej pory pamiętam z innych samochodów. Ogólnie - bardzo pewne zachowanie , choć tylny napęd wymaga odrobiny wyobrażni.
~misiaczek2204
Sedan 318 i 115KM 85kW
problemy ze sworzniami wahaczy przednich nie zbyt tanie oczywiście mówimy o oryginalnych ponieważ kupowanie tanich części tego typu jest nie opłacalne bo za parę miesięcy trzeba zrobić od nowa i znowu wydatki
~ambroxol44@wp.pl
Sedan 318 i 115KM 85kW
Nie zakładajcie 17, ładnie wygląda - jazda koszmarna- dla mnie odpowiednia średnica to 15 max. 16 Mam sportowe zawieszenie więc na drodze idealnie, troszkę gorzej drogi tzw. boczne
~Sklepo
Sedan 318 i 115KM 85kW
Bardzo precyzyjny , latem poprostu jest super , trzyma się drogi zajebiście. Zimą jest troche gorzej ale doświadczony kierowca da rade bez problemu.
~Najkus
Sedan 318 i 115KM 85kW
troszku trzeba uwazac w zimie by przez przypadek nie zorbic bacczka przez tylni naped ale tylni naped goroje w tym samochodzie tej marki nic do zarzucenia
~tOOmekm3
Sedan 318 i 115KM 85kW
układ jezdny precyzyjny,autko dobrze wywazone czasem lekko sunie przód ale to wyjątki najlepszy naped na tylnie koła frajda z jazdy zwłaszcza zimą.
BMW Seria 3 E36 Sedan