Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Touring

STR8, 13 lat temu
Silnik 323 i 170KM 125kW
Rok produkcji 1996
BMW Seria 3 E36 Touring 323 i 170KM 125kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Ważna rzeczą jest dobry i bezawaryjny silnik który zasługuje na + , ogólnie benzyniaki BMW są nie do zdarcia , pochwale też bardzo precyzyjny układ jezdny oraz skrzynie biegów , auto doskonale trzyma się drogi , biegi wchodzą jak po maśle , w środku mam wszystko obszyte skóra więc nie narzekam , wemtylacja i ogrzewanie a więc nawiew chodzi super , ogrzewanie jest świetne , w zimie p[o odpaleniu auta po ok.2-3 min mam w aucie cieplutko , so do karoseri pomimo wieku niemam śladów rdzy (jeśli bmka niebyła bita niebędzie rdzy bo ma ocynk) ogólnie rzecz biorąc ja jestem zadowolony i z czystym sercem polecę ten samochód tylko radze dobrze poszukać i dokładnie sprawdzić auto zwłaszcza blachy (miernik lakieru wskazany) oraz silniki zwłaszcza TDSy , co do benzyniaków niepowinno być problemów bo tak jak wspomniałem silniki te są bardzo wytrzymałe i wiele zniosą oczywiście w granicach zdrowego rozsądku:) a więc lać benzyne , zmieniać płyny na czas i filtry i nie powinno być problemów. Myślę że auto tzn.e36 nadal jest ciekawym autem przyciągającym wzrok , poprostu podoba się , ciekawa lina nadwozia i to czyni e36 jednym z moich ulubionych aut tej marki , niedługo szykuje się do zakupu e36 M3 więc sobie pośmigam:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 323 i 170KM 125kW [l/100km]

9,1