Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Touring

tomek.chrzaszcz@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 318 tds 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
BMW Seria 3 E36 Touring 318 tds 90KM 66kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : jest po prostu niezawodny
Super autko, bardzo fajnie się nim jeździ. Nie jest demonem szybkości i zrywności ale do sprawnego porusznia się nie tylko po mieście wystarcza i przy tym jest bardzo ekonomiczny i trwaŁy. Praktycznie nic się nie psuje jeżeli się o niego chociaż trochę dba. Ani razu nie zwiódŁ a pokonywaŁ czasami duże trasy. Odpala od kopa nawet tej ostrej zimy. ChciaŁem go nawet sprzedać, byŁ wystawiny na allegro ale po zastanowieniu się wycofaem ogŁoszenie, bo stwierdziłem że coś lepszego z podobne pieniądze będzie mi ciężko kupić.Jednym słowem autko godne polecenia. Jak by ktoś mniał jakieś pytania to proszę pisać na tomek.chrzaszcz@wp.pl
Super, chodzi wszystko jak z szwajcarskim zegarku mimo przebiegu 315 tys km, nawet radzi sobie nieźle z tą masą pojazdu
perfekcyjnie, biegi wchodzą idealnie, lekko i zawsze trafiają w wybrane miejsce
bardzo dobry, trwaŁy, gorzej zimą, bo przy dodaniu odrobinę więcej gazu tyŁ chce wyprzedzić przód, może dla tego, że kombi i ma lekki tyŁ ale można się przyzwyczaić
widoczność dobra, przynajmniej ja i moja żona nie narzekamy
wszystko pod ręką, a do tego bardzo Ładna deska rozdzielcza (przynajmniej dla mnie)
wentylacja tak sbie bez klimy parują szyby ale z ogrzewaniem gorzej, coś kiepsko grzeje i żeby pojawiŁa się odrobinę woższa temperatura trzeba dugo czekać (może mam uszkodzoną nagrzewnicę)
dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyŁu już nie jest tak wesoŁo no może dla dieci jest miejsca wystarczająco, bagażnik też dosyć maŁy ale nadrabia tym że kombi i jak się wyciągnie siatkę zabezpieczającą to można Ładować po dach
mżna swobodnie rozmawiać
wydaje mi się że jak na wielkość tego samochodu to doskonale. Mi pali przy ekonomicznej jeżdzie po mieście nie przekraczając 2000 obrotów 6,5 l/100 a zimą 7 l/100. Co do części zamiennych to ceny przystępne. Mój egzemplaż jest naprawdę tani w utrzymaniu.
praktycznie nić się nie dzieje mio że auto bogato wyposażone i ma dużo elektroniki
jężdżę 2 lata (przejechaŁem 40 tys) i poważnych usterek brak tylko wymiana oejów, filtrów no i uszczelnie pompy wtryskowej (koszt 400 zl)

On - zużycie paliwa dla silnika 318 tds 90KM 66kW [l/100km]

6,6