Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact 316 ti 116KM 85kW 2001-2006 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Compact 316 ti 116KM 85kW
Przód bardzo dobrze, lusterka też git. Natomiast tył jest lekko podniesiony, co powoduje, że przez tylną szybę przy parkowaniu za dużo nie zobaczymy, człowiek ma wrażenie, że zaraz dotknie czegoś za sobą, a tam 4 metry wolnej przestrzeni. Jak już się auto wyczuje, to jest lepiej, ale jednak cofanie do najlepszych nie należy.
~Szalej
Compact 316 ti 116KM 85kW
Prawie rok jazdy a ja wciąż nie mogę się przyzwyczaić do swobodnego parkowania (różnego). Moje poprzednie auto Mercedes w124 wydaje się być o wiele bardziej intuicyjne. Czujniki parkowania nadrabiają dla mnie tę wadę.
~Czereśniak K
Compact 316 ti 116KM 85kW
Na dziurawych wolnych asfaltach trochę brakuje komfortu ale poza tym jest naprawde komfortowo, a widoczność do przodu ok ale do tyły przez szybę to tragedia raczej tylko w lusterkach cofanie pozostaje.
~Bartosz
Compact 316 ti 116KM 85kW
W sumie to nie jest źle, nie mam problemu z parkowaniem ani z ocenieniem długości auta, jedynie co to według mnie za małe lusterka, nie widać linii przy parkowaniu.
~Kowalski Sebastian
Compact 316 ti 116KM 85kW
Do przodu i na boki idealnie tylko do tyłu to średnio przez szybę ale w lusterkach fajnie. Z początku miałem wrażenie że lusterka są trochę małe ale to kwestia przyzwyczajenia
~NiktWazny
Compact 316 ti 116KM 85kW
Widoczność do tyłu jest trochę ograniczona, ale czego można się spodziewać po Compact'cie? Cofanie na lusterka wystarcza.
~Artur
Compact 316 ti 116KM 85kW
Wszystko ok gdyby nie lusterka boczne - z jakiegoś powodu ciężko je ustawić tak żeby wszystko widzieć.
~Alvaroxxx
Compact 316 ti 116KM 85kW
Swietna widoczność z przodu auta a jego małe gabaryty przydają sie podczas parkowania na parkingach
~Td
Compact 316 ti 116KM 85kW
Jest bardzo dobrze, duza tylna szyba i obcięty tył wersji compact robią tutaj robotę.
~Richard Smith
Compact 316 ti 116KM 85kW
Widocznosc do tylu jest dosc kiepska. Rekompensuja to czujniki cofania
BMW Seria 3 E46 Compact