Lista ocen BMW Seria 3 E46 (424) - Widoczność

Na liście zabraknie 608 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pan Ziele
Touring 320 d 150KM 110kW
Widocznosc dobra z przodu jak i na boki bardzo dobrze, wszystko widac i czuc,jedyny minus to tylne oparcia glowy ktore zaslaniaja nieco widocznosc no ale od czego jest parktronic :] jak na kombi i jego wymiary rewelacja
~Jarek
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
No jak to na coupe przystalo z tylu malo co widac (przez tylna szybe). Na szczescie jest PDC ktore ratuje sprawe w 100%. Lusterko z czujnikiem zmierzchu sprawdza sie doskonale. Boczne lusterka podgrzewane, widocznosc bardzo dobra.
~Cezary C
Touring 318 d 115KM 85kW
Widoczność jest dobra w każdą stronę. Lusterka nie są duże, ale dobrze z nich widać. Ja mam widoczne martwe pola w moich lusterkach i są ogrzewane, wiec w każdą pogodę wszystko w nich widzę.
~Przemek63133
Touring 320 d 150KM 110kW
Jak w bmw. Komfort z akcentem sportowym. Nie ma się do czego przyczepić. Na dziurawe drogi jest twardo. Ale bmw to auto na trasy a nie drogi leśne czy żwirówki. To nie cytryna c5 czy inny ponton
~Jaro
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Jest ok, pomagają lusterka boczne asferyczne i fotochromatyczne lusterko wsteczne. Do przodu jest widoczność ok, no chyba, że jeździmy jak gangsterzy, wtedy kiepsko się patrzy przez ramię kierownicy :)
~Czereśniak K
Compact 316 ti 116KM 85kW
Na dziurawych wolnych asfaltach trochę brakuje komfortu ale poza tym jest naprawde komfortowo, a widoczność do przodu ok ale do tyły przez szybę to tragedia raczej tylko w lusterkach cofanie pozostaje.
~roger88
M3 Coupe 3.2 i 24V 343KM 252kW
Jest ok. Nic mi nie przeszkadza. Niektorzy skarza sie na slaba widocznosc do tylu. Nie wiem, nie ogladam sie, mam czujniki, jak sie zepsuja to dowiem sie o tym dopiero jak cos pogniote.
~Szczurson
Sedan 2.0 320i 150KM 110kW
Widoczność jest w porządku. Słupki specjalnie nie przeszkadzają, a duża ilość opcji ustawień fotela pozwala dopasować pozycję za kierownicą tak, by mieć dobry ogląd na wszystkie strony pojazdu.
~Demboll
Touring 320 d 150KM 110kW
Jak dla mnie nie ma żadnych zastrzeżeń. Zasłonki przeciwsłoneczne odpowiedniej wielkości. słońce już mnie nie razi nawet gdy świeci z boku bo zasłonka jest wystarczająco długa żeby zasłonić całą szybę.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46
8,3
10,9
12,1
~Bogusław
Sedan 3.0 330iX 231KM 170kW
Dla kierowcy, który przesiadł się z auta klasy compact będzie dobrze. Gorzej z kierowcami, którzy zakupili BMW a dotychczas jeździli samochodem miejskim. Cofanie ok - w końcu jest PARCTRONIC:)