Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (201) - Ergonomia

Na liście zabraknie 355 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Sedan 3.0 330i 231KM 170kW
Schowek u pasażera mógłby być większy, dobrą opcją jest schowek w podłokietniku chodź i on mógłby być większy. W tunelu środkowym jak i na desce rozdzielczej w zależności od wersji wyposażenia mogą być półki i otwory prostokątne w których można sobie położyć wygodnie telefon. W przypadku radia 2din oraz cupholderów nie uświadczymy tam żadnej przestrzeni do położenia czegokolwiek. Mały schowek przy lewym kolanie kierowcy może być przydatny ma...
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Świetnie dopracowane auto wewnątrz. Siadając od strony pasażera widzimy jak wszystkie przyciski, radio, klimatyzacja jest wyprofilowane w stronę kierowcy. Natomiast od strony kierowcy aż tak to się w oczy nie rzuca. Sterowanie autem pod ręką, wszystko można zrobić siedząc wygodnie w fotelu. Jeśli odpowiednio ustawimy sobie fotel, to gwarantuję, że poczujemy się naprawdę komfortowo. Autem tym podróżuję często trasą długości 410km i bardzo...
~Tomo
Sedan 3.0 330i 231KM 170kW
Byłoby doskonale gdyby nie obsługa klimatyzacji - jakos to wszystko jest mało czytelne i jak chcesz szybko podkręcić dmichawę albo uzyc opcji auto (lub co gorsza z niej zrezygnować) to wymaga to nieco koncentracji. Nie podoba mi aię - inni zobili to lepiej. Ale reszta jest jak najbardziej ok. Proste rzeczy - przełączanie świateł krótkie-długie jest intuicyjne; do siebie - mrygnięcie, od siebie na stałe. Przełączniki działają zerojedynkowo,...
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Jak najbardziej ergonomia jest pozytywnym plusem tego autka. Fotele regulowane w 2 płaszczyznach, przyciski skierowane w stronę kierowcy. Auto z 2000r. a wyposażone jak dobrej klasy furka. Tempomat, czujniki deszczu, autoalarm, opuszczanie szyb z pilota, parktronic czy klimatronic, oraz radio z navi (monochromatyczna) to wyposażenie, którym można się pochwalić i wiele dużo nowszych aut pod tym względem wymięka.
~Szczurson
Sedan 2.0 320i 150KM 110kW
Wnętrze oferuje sporo schowków i skrytek. Zdecydowanie warto mieć podłokietnik, bo nie dość, że jest znacznie wygodniej, to jeszcze zawiera dodatkowe miejsce na chowanie np. drobnych. Jedynie brak uchwytu na kubki w standardzie trochę brakuje. Sam nie pijam w samochodzie, ale znajomi już tak i narzekają. Można dokupić w ASO na niewielkie pieniądze, ale standardowo tego nie ma i za to jedna gwiazdka mniej.
~28latek
Sedan 1.8 316 i 116KM 85kW
Auto pod kierowce, mnie przeszkadzało nisko umieszczone fotele- wpada sie do auta przy wiekszym wzrosci/polozonych fotelach trudno sie wysiada. A tak wszystko popd reka, podlokietniki itd. OK Bagażnik spory, ale małe wejscie przeszkadza. TV juz nie przewiozłem ( 32 cale) No i u mnie kanapa sie nie kładła wiec nie moglem wieść listewek z castoramy.
~Kacper
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
To ogromna zaleta tego auta.Pomimo tego,że projektowano je w latach 90-tych jest na doskonałym poziomie.To auto jest przeznaczone dla kierowcy widać to w sposobie umieszczenia kokpitu, przycisków, sterowaniu radiem i klimatyzacją.Ogromną zaletą jest łatwość wymiany żarówek, dolewania płynu do spryskiwaczy, czy sprawdzania poziomu oleju i płynów.
~mysza1231
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Wszystko pod ręką. Podoba mi się wyświetlacz od nawiewu/klimatyzacji. Wszystko bardzo instynktownie. Jedynym minusem jest mały bagażnik. Nie zrozum mnie źle, jeżeli wozisz zakupy z marketu to wszystko jest ok. Problem może pojawić się kiedy musisz zapakować wózek. Wtedy tylko Bóg może pomóc Ci to zrobić ( niestety jest płytki ).
~calibuster
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
wszystko intuicyjnie rozmieszczone. Na początku może troche irytować umieszczenie przełącznika opuszczania szyb, ale po kilku użyciach nie chcielibyście go już w drzwiach :P Jakość wykonania powalająca - nie ma konkurenta żadna toyota czy lexus. Może tylko mercedes mu może dotrzymać kroku jeśli chodzi o jakość wykonania.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Sedan
7,6
10,2
12,0
~maliniak86@o2.pl
Sedan 2.8 328i 193KM 142kW
Mam szarą tapicerkę, która szybko się brudzi ale z czyszczeniem nie ma problemu. Wszystko dobrze spasowane, na początku nic nie było słychać w środku (samochód z Niemiec) po przejechaniu kilkuset kilometrów po bardzo dobrych drogach krajowych naszej pięknej ojczyzny zaczyna trochę trzeszczeć. Niemcy vs Polska 1:0
BMW Seria 3 E46 Sedan