Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (556)

4,1
~Rapaport
Sedan 2.0 318d 115KM 85kW
Właścicielem BMW zostałem przypadkiem. Szukałem raczej rocznej Astry albo Golfa, ale trafiło się mi się 3-letnie BMW 318d. Przyprowadziłem go z Niemiec. Pierwsze wrażenie: przy 180 km/h na niemieckiej autostradzie nie czułem prędkości. Zawieszenie twarde i bezpieczne, wnętrze ciche. Silnik 115 KM na auto które waży 1,6 Mg to żadna rewelacja, ale da się jeździć. Robiłem nim 40 tys. rocznie. Na serwis nie żałowałem. Wymiana oleju i filtrów w...
~a_b
Sedan 2.5 323i 170KM 125kW
Samochód godny polecenia ale tylko i wyłącznie z bogatym wyposażeniem. Dobrze działa radio - ma antenę w tylniej szybie więc w tunelach i podziemiach można sobie słuchac na luzie.
~Czarek
Sedan 2.5 325i 192KM 141kW
Dobry samochód za dobre pieniądze, w miare nowoczesny natomiast mechanika w miarę nie nowoczesana (pozytywnie, mniej awarii). Ostatnie BMW przy którym bez strachu pojedziemy do mechanika.
4,1
~jajko
Sedan 3.0 330i 231KM 170kW
Choć to stary wiarus, lecz jest super. Choć nienawidzę tej marki, ale trzeba oddać hołd, bo jazda to czysta przyjemność.
~pLaton
Sedan 2.5 325i 192KM 141kW
z wielu aut jakimi jezdzilem i posiadalem BMW dało mi i daje najwięcej satysfakcji, zadowolenia i radości z jazdy, jest to wspaniały samochód polecam wszystkim
~Adriqq
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Dla mnie model e46 to bez wątpienia najlepsza generacja 3 serii, można się zakochać. Daje wiele radości z jazdy, jest ekonomiczne i tanie w eksploatacji. Pierwszy model BMW który posiadam i mam nadzieję, że nigdy mi się nie znudzi. Gorąco polecam.
~Sierman
Sedan 2.5 325iX 192KM 141kW
Silnik to najlepsze co jest w tym aucie:) Z czasem jednak żałuję że nie kupiłem wersji z 3 litrową benzyną.Obecnie 325 Standard w tym silniku to \"pobór\" oleju, kontrola musi byc na porządku dziennym. Na 13 tyś km przepalił 3.5 litra. Osiągi i frajda z jazdy i tak wynagradzają wszystko. (Silnik)
~Paweł
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Mam 18 calowe fele, szerokie laki, wzmacniany silnik do 185 KM, skóre i inne bajery, ale niestety kupilem po okazyjnej cenie egzeplarz bardzo zaniedbany, włozylem w niego około 10 tys zł. Poprzedni własciciel nie dbal o samochod. Doprowadzilem go do porzadku i nie moge narzekac, auto prowadzi sie swietnie, jest dynamiczne, mało pali, nigdy mnie nie zawiodlo, trzeba sie liczyc niestety z kosztowną eksloatacja. Nie liczac ubezpieczenia, opon i...
~Wojtas
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Mimo ogólnej opinii, że auto dla małolatów i cwaniaków ja osobiście uważam, że jest to świetna maszyna. Jakość wykonania bardzo dobra. Mit o nieziemsko drogich częściach wg. mnie nieprawdziwy.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Sedan
7,6
10,2
12,0
~Bmw e46 316i 105km LPG
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Mimo iż to tylko 105km auto nie zamula. Da sie sensowanie wyprzedzać czy przyspieszać nie jadąc na odcinie. Z usterek jakie napotkałem to wyciek paliwa przy filtrze (przewod sparcial) i wylany amorek ale tego bym nie liczył w koncu część eksploatacyjna. Z innych usterek cieknacy uklad wspomagania. Po 22 latach myślę ze to i tak nie najgorzej (do 1000zl naprawie ją cala) korozja tylko delikatnie widoczna. Podloga wymaga delikatnego...
BMW Seria 3 E46 Sedan