Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (556)

~deree
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Częste awarie, kilka razy mnie zawiódł. Odzywa się dumasa. Padły silniczek i przekaźnik wycieraczek. Mało miejsca z tyłu. Ale za każdym razem jak do niego wsiadam to cieszy mi się micha i mam ochotę gdzieś pojechać. Bardzo dobrze trzyma się w zakrętach, ma idealne wyważenie. Wersja po chiptuningu na 150KM. Wersja 136 ok ale trochę za słaba.
~Garbat
Sedan 3.0 330d 204KM 150kW
Auto posiadam od roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Posiadalem wczesniej przedliftowe 320d, wiec ten silnik zrobil na mnie niesamowite wrazenie. Duzo podrozuje na trasie pl - uk i podvzas 1500km nie czuje zmeczenia. Auto ma twardsze zawieszenie dlatego na polskich drogach nie trudno o wybicie sworzni wahacza.
~Sebek
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Kupiłem 3 miesiące temu i do tej pory auto sprawuje się wzorowo i bezproblemowo , kupiłem auto za 34 tys.zł i nieżałuję ani grosza , długo szukałem auta komfortowego oraz dającego frajde z jazdy noi wygodnego , w gre wchodziła honda Accord i Renault Laguna II jednak oba te auta nie zadowalały moich potrzeba , honda zbyt paliwożerna i w środko wykonanie jak w starym trabancie:/ , Laguna zbyt miękkie zawieszenie jak dla mnie i silnik mało...
~henryxx
Sedan 3.0 330d 184KM 135kW
Idealne auto dla osób szukających szybkiego i oszczędnego auta w tej klasie dla rodziny z dziećmi polecał bym ten sam model 330d ale w kombi. Następne na pewno BMW nowszy model z tym motorem 218KM i kombi
~Danio681@wp.pl
Sedan 2.8 328i 193KM 142kW
Powiem krótko-zostaje przy BMW!!! Bo za nieco ponad 20 tys kupiłem auto które jeździ, wygląda, do tego nie jest bardzo drogie w utrzymaniu, a często zachowuje się jak nowe. Przejechałem nim 30.000 KM i nigdy mnie nie zawiódł. TOP
~e
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
to 105 koni nie ma czego oczekiwac od elastycznosci lecz przyspieszenie od 120 do 160 ciagnie powyzej sie poprostu rozpedza v max 202 km/h. przy jezdzie 140 150 i proba wyprzedzenia poprzedzajacego nas auta o podobnej predkosci juz jest slaba. (Silnik)
~krzysztof
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Silnik ładnie się zbiera, jest cichy nie przenosi wibracji. (Silnik)
~anomimek :D
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
ogolnie autko jest piekne wizualnie, komfort jazdy jak w lumuzynie, male spalanie naprawde autko warte kupna naprawde polecam osobom, ktore juz troche spowarznialy :D to juz nie ta wersja bmw e36 ktora byla dostepna dla wszystkich
~Kordi
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Ja jestem zadowolony i to bardzo, szkoda, ze rocznik mam stary i przebieg dosc spory, ale co zrobic jak czlowieka nie stac na porzadna rzecz nowa. Ale ja wole cos starszego i zrobione do porzadku niz nowe plastiki.
~KoloOlo
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Jak by dzis produkowali BMW E46 2.0 diesel w CR to kupil bym je ponownie. 380 tys przebiegu i sama jednostka napedowa bez zadnej ingerencji - dziala i nie chce przestac jezdzic. Szkoda ze takich aut juz nie robia. Niestety z racji wieku bede zmienial na inne mlodsze auto ale juz nie BMW - mimo wielkiej sympatii dla taj marki niestety nie reprezentuje obecnie pozimou trwalosci starszych modeli (wizualnie dalej bmw jest fajnie ale nie ta jakosc)
BMW Seria 3 E46 Sedan