Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (556)

~reaker@interia.pl
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Samochód doskonały :) Idealne prowadzenie auta, perfekcyjny silnik, przepiękny wygląd wewnątrz i na zewnątrz.
~Majkel
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Auto świetne z wyglądu,wersja m-technic jest bardzo bogata w wyposażenie,co umila podróżowanie tym autem przy niskim spalaniu,jednak nie było chwili ,w której wszystko działałoby jak należy,trzebaby zainwestować grubszy grosz ,by doprowadzić auto do porządku
~Marcin N.
Sedan 2.0 318d 115KM 85kW
Stare, DOBRE BMW. Zaskakuje tym, że nic nie zaskoczy! Świetne właściwości jezdne, w miarę komfortowy. Silnik dynamiczny jedynie na wyższych obrotach. Miałem Fiata Bravo II 1.9 Multijet (2008) 150 KM i w starszym BMW o wiele lepszy komfort jazdy (pomimo mniejszej ilości "bajerów"). Najbardziej uciążliwa jest jednak korozja nadwozia, która atakuje błotniki na rantach, tylną klapę, dół drzwi... Generalnie auto godne polecenia!
~Norbert
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
BMW to auto z klasą i jeżeli raz się poprowadzi ten samochód to można się w nim zakochać. Eksploatacja może nie jest tania, ale przy BMW trzeba się z tym liczyć. Design E46 jest świetny, pomimo lat auto zwraca na siebie uwagę.
~zimer89
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Jak dla mnie tragedii nie ma. Z resztą mój pierwszy samochód także nie narzekam. Mocy nie brakuje póki co, fajnie ciągnie także jestem mega zadowolony! Daję max ocenę. (Silnik)
3,5
~ati
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Mimo iz to oslawaione BMW dam tylko 3.Jakosc wykonczenia wnetrza na najwyzszym poziomie,ale co po tym jak techniczne sprawy kuleja.W moim przypadku chyba mielm peach i trafilem na auto od dresa.Silnik-po 3 miesiacach zaczely sie wycieki,wiec wymienielm uszczelke pod pokrywa zaworow,problem na chwile ustal,jedank wkrotce znowu plama oleju na chodniku.....nie dochodzilem juz ,stracilem cieprliwosc,dalej-podciekaly drzwi kirowcy,po deszczu widac...
~00gtw00
Sedan 2.0 320i 150KM 110kW
Najlepsze auto jakie miałem. Ciche, wygodne, nie za duże, w eksploatacji w cale nie jest drogie i robi wrażenie na znajomych :)
~Bogusław
Sedan 3.0 330iX 231KM 170kW
BMW - Bardzo Mocne Wrażenia! Samochód rewelacyjny, świetne prowadzenie, klasa sama w sobie, marka premium. Sportowa limuzyna, ponadprzeciętny desing. Pomimo, że auto ma 12 lat wciąż zachwyca wyglądem. Silnik - poezja. Chcesz wyprzedzić - dodajesz lekko pedał gazu i na wskaźniku 140 ... 180 i musisz się opanować:) Długo szukałem solidnego egzemplarza z pełnym wyposażeniem i napędem X (4x4). Jak kupowałem były tylko dwa takie z takim...
~KK
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Samochód daje frajdę z jazdy... Wyprzedzasz wszystkich:) Jeśli ktoś lubi dobrze się bawić podczas jazdy to polecam bmw, na pewno nastepny samochód to też bmw:)
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Sedan
7,6
10,2
12,0
~Dzidek
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Fantastyczny samochód, nad którym rozpływają się z zachwytu ludzie zachodu i wschodu.Poziom jakości nieosiągalny dla większości marek.Wprawdzie w Polsce BMW jeżdżą łyse pały, przemytnicy, sutenerzy, ubeccy biznesmeni itp. milieu, ale mam to gdzieś.Kiedy wchodzę w zakręt 45stopni,a moja beemka zarzuca zadziornie tyłem, nic się nie liczy.
BMW Seria 3 E46 Sedan