Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niklucas
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
kupiłem 12 letnie auto w wersji prawie podstawowej, z jednym ze słabszych benzynowych silników i zapłaciłem za nie (doliczając jeszcze niezbędne naprawy) 23 tysiące zł. "Identyczne" samochody można kupić już o 10 tysięcy taniej u oszustów, przepraszam, handlarzy samochodami używanymi. Z drugiej strony mam bezwypadkowe, bardzo zadbane auto z autentycznie niskim przebiegiem, od pewnego właściciela, a raczej od rodziny w której to auto było od...
~schadook
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jak dla mnie to trudno znaleźć lepsze auto do 20tys. Szczerze polecam, trzeba tylko znaleźć nie zajechany egzemplarz, ceny części też są rozsądne, nierzadko nawet niższe niż do gloryfikowanego VW. (sam części sprzedaję i wiem) Jak czytam post (nieco wcześniej) że ktoś zapłacił po znajomości 3500 za to co opisał to mi go żal, lepiej niech zmieni znajomych bo po prostu został skrojony bezlitośnie, chyba \"fachowiec\" wyczuł że jak ma BMW i się...
~Mariusz Wisniewski / autoszaniec
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Kupilem to auto za 39tys zl w 2006 roku, byc moze przeplacilem widzialem tansze w tym roczniku lecz jestem bardzo zadowolony z tego auta nie zainwestowalem ani zlotowki w serwis. Polecam wszytki ten model pod jednym warunkiem przed zakupem sprawdz dokladnie stan techniczny auta, sprawdz przebieg czy jest rzeczywisty i oczywscie unikaj powypadkowych a z pewnoscia bedziesz bardzo zadowolony z tego modelu.
~Robert
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
BMki zawsze trzymaja sie w cenie,takze za ten sam rocznik mozna kupic duzo taniej na przyklad astre,czy vectre ale jakosciowo to juz chyba gorsze auta.Polecam znalesc swoj model za granica bo auta np w Niemczech,Holandii czy Szwajcarii z tego samego rocznika co w Polsce sa o niebo w lepszym stanie i z reguly w lepszym wyposazeniu
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Auta te można już kupić za rozsądną cenę a niezawodność wykazują bardzo dobrą, koszta eksploatacji są porównywalne z kosztami użytkowania aut innych marek. BMW jest solidnie wykonane w wielu detalach, jak się o auto dba to na pewno będzie służyć wiele lat.
~kubus
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Dotychczas miałem 3 - letniego Fiata Bravo z mocnym silnikiem Diesela kupionego za 2 razy taką kasę jak BMW i nie dostarczył mi choćby połowy takiej radości z jazdy jaką daje to BMW! Polecam osobom, które czerpią przyjemność z jazdy.
~mysza1231
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Brać i jeździć. Naprawdę nie ma się czego czepiać. Uważam, że za te pieniądze nie znajdziesz lepszego auta. W tym segmencie bije inne na głowę. W tym segmencie, E46 to słońce a inne auta zmuszone są krążyć w koło.
~adi
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Proporcjonalnie do klasy auta bardzo dobra jakość.Moja najtańsza nie była.Kupowałem sam za zachodnią granicą.Z dobrym wyposażeniem/ksenony,klimatyzacja-automatyczna oraz sportowe akcenty/,małym przebiegiem,a na to patrzą Niemcy.
~Jaro90
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
cena wysoka, ale coś za coś, ktoś kto ma pieniądze na BMW, to ma pięniądze na paliwo. Denerwuje mnie ktoś kto kupuje BMW, z tyłu się kopci ale jedzię bo ma BMW, to jest śmieszne:D
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
10,5
10,5
~Paweł
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jakość pierwszorzędna !!! Blacha ocynk, nie ma ani grama rudej! Lakier dalej się błyszczy pomimo 15 lat. Samochód bezpieczny i bardzo solidnie wykonany!
BMW Seria 3 E46 Sedan