Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adi
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jeśli wszystko jest w należytym stanie to na najwyższym poziomie.Jeśli się źle prowadzi to tylko i wyłącznie musi być wina opon. Doskonale wyczuwalny układ kierowniczy-wszystko czuć co dzieje się z przednimi kołami w każdych warunkach.Reaguje wyśmienicie na każde polecenie.Auto ma bardzo duże rezerwy bezpieczeństwa w tym zakresie/wiadomo że ze wszystkim można przesadzić/.Żadnej podsterowności.Nadsterowność jest/każdy wie czemu/,ale w pełni...
~niklucas
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Kto nie jeździł jeszcze BMW nie wie jak dobrze może się auto prowadzić. Jeździłem już różnymi samochodami które są w prasie chwalone za doskonałe zestrojenie zawieszenia ale różnica pomiędzy nimi a tym BMW jest gigantyczna. Tylny napęd sprawia że przednie koła dostarczają nam niezakłóconych informacji na temat tego co się dzieje z autem, na zakrętach trzyma się jak przyklejone a jednocześnie zapewnia gigantyczny komfort jazdy.
~Paweł
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Auto niesamowicie dobrze trzyma się drogi nawet przy dużych prędkościach na zakrętach. Świetnie się prowadzi. Porównując z Audi A4 B5 dużo lepiej prowadzi się BMW. Wiem bo mam oba auta w rodzinie. Dużo większą przyjemność odczuwam z jazdy BMW. Przy szerokich oponach odczuwalny jest lekki dyskomfort i trzeba mocniej trzymać kierownice (mam kapcie 225/45), ale to jak w każdym aucie.
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Z problemem jakim się spotkałem jest prawy wahacz. Dosyć głośne stuki oraz brak zbieżności. Z tego co czytałem problem jest z zamienikami tych części które nie charakteryzują się wytrzymałością i należy użyć oryginalnych które mimo wszystko również nie zapewniają iż za niedługo nie będziemy musieli ich wymienić
~mysza1231
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Auto małe, zawraca w miejscu. Zawieszenie niezniszczalne. Przez 5 lat użytkowania wymieniłem tylko amortyzatory ( trafiłem w dziurę ). Poza tym nic. Wiem, że trudno w to uwierzyć ale naprawdę szacunek. Nigdy nie miałem auta, które pod tym kontem potrafiło mnie tak pozytywnie zaskoczyć.
~Johnny
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jeździ sie fajnie,ostra reakcja, a drifty wykonuje się bezproblemowo :) jedna rzecz mnie tylko denerwuje-troche ciężko kręci sie kierownicą na zimnym silniku, dopiero po chwili pracuje optymalnie. Bardzo mocne hamulce z przodu tarczowe wentylowane, z tyłu tarczowe.
~Mariusz Wisniewski / autoszaniec
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
BMW twarde jest jedni to lubia inni nie. Uzywam felg standardowych stalowych R15 komfort jazdy jest dobry na naszych drogach , przy R17 robi sie strasznie twardo jak w karecie nie polecam . Zlotym srodkiem wydaje mi sie wybor alu w rozmiarze R16.
~kubus
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Genialny. Nie wiem jak oni to robią w BMW, ale układ jezdny jest jednoczesnie pewny i precyzyjny a jednocześnie bardzo komfortowy. Nikt inny nie potrafi tak konstruować samochodów. Auto ma prawie 10 lat, a nic nie stuka.
BMW Seria 3 E46 Sedan