Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 150KM 110kW 2001-2005 (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robi151 Białystok
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Poprzednio miałem Almerkę HB z 2003 roku i wydawało mi się że super się prowadzi i trzyma drogi. Pomimo że w pracy jeźdzę Oplem Astrą a także Fiatem Bravo z 2008 wydawało mi się że Nissan to super autko i które według mnie biło na głowę te które mam w pracy. Jednak gdy wsiadłem do BMW to nie chciałem z niego wysiadać. Już samam pozycja za kierownicą była bliska ideału. Jak tylko pokonałem pierwsze zakręty nie mogłem się nadzwić że można zrobić...
~pawelrock@gmail.com
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Tył napęd i wszystko jasne, pięknie chodzi. Jak nie ma się ochoty szaleć to pomaga kontrola trakcji, która robi za kierowcę naprawdę wiele. Za to zimą, jak się ją wyłączy można nieźle poszaleć. Na co dzień auto doskonale trzyma się drogi i zakrętów. Nie odczuwa się wielkiej zmiany i trudności w opanowaniu napędu.
~Mateusz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Absolutnie nie mam tu nic do zarzucenia. Fabryczne sportowe ustawienie zawieszenia, prowadzenie obłędne i mimo niskich nastaw nie stanowi problemu na polskich drogach ani nawet na nieutwardzonych nawierzchniach! Świetnie dobrana wysokość. Komfort jak na fabryczne sportowe jest zaskakująco dobry.
~Norbert
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
BMW prowadzi się bajecznie, trzyma się nawierzchni idealnie (ogumienie 205x55xR15). Jeżeli komuś zależy na komforcie tak jak mi to nie zalecam opon niskoprofilowych. Dodatkowo kontrola trakcji dział wyśmienicie. Dla osób lubiących trochę poszaleć informacja: kontrolę trakcji można wyłączyć :-)
~Łukasz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Fenomenalny, tam gdzie inne samochody mają już dość i za chwilę zaczyna im się granica przyczepności BMW dopiero zaczyna zabawę. Fenomenalne wyważenie samochodu sprawia, że wprawne operowanie pedałem gazu może nie jednego 4-napędowca na suchej na wierzchni zadziwić
~Wojciech M
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Komfortowe ale podatne na uszkodzenia. Raz na 100tys łączniki stabilizatorów, możliwe wybite sforznie, trzeba wymieniać całe wahacze, koszty wysokie niestety, sprężyny z tyłu lubią pękać na ostatnim zwoju, amortyzatory za to 85proc sprawności po 16 latach.
~Leopavel
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
tylni napęd robi swoje, frajda jest i zimą i latem. Kontrola trakcji bardzo pomaga zimą a gdy się ją wyłączy jest przyjemnie. Po 2 zimach tym autem lepiej mi się jeździ po śniegu z tylnym napędem, łatwiej jest ręcznym obrócić auto.
~reaker@interia.pl
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Jak to w BMW :) idealnie! Czuć że się steruje PRECYZYJNIE! Po prostu samochód słucha w sposób doskonały tego jak kręcisz kierownicą :) Wydaje się (albo i nie wydaje tylko tak jest) że można sterować co do milimetra pędząć 150km/h.
~KK
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Sztywne niemiecki zawieszenie:) Doskonałe na zakrętach. Tylko w zimę trzeba uważać na zakrętach bo nawet ono Ci nie pomoże jak za bardzo zarzuci, dobrze się przy nim spisuje kontrola trakcji, pare razy uratowała mi tyłek:)
~Wojtas
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Prowadzenie precyzyjne, wg. mnie bardzo dobre. Zawieszenie lekko sportowe i twardawe ale mimo to bardzo komfortowe. Niektórzy narzekają, że kierownica trochę ciężko się obraca na postoju, dla mnie to zaleta.
BMW Seria 3 E46 Sedan