Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

Nemrod, 10 lat temu
Silnik 2.0 320i 170KM 125kW
Rok produkcji 2010
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320i 170KM 125kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Idealnie trzyma się drogi, dość niskie zawieszenie.
Układ hamulcowy : Wielu urzytkowników tego auta skarży się na to, że podczas ulew, mokrego śniegu, pierwsze uzycie hamulaca po dłższej przewie pododuje opźniną reakację-potwierdzam! Dziwne uczucie wciskasz pdeał hyamulca a auto reaguje pod 0,5 sekundy. Doświadczyłem dwukrotnie w ciągu 8 miesięcy.
Silnik elastyczny. Z uwagi na brak turbiny, aby daynamicznie wyprzedzic trzeba wkręcić na 4500 obr./min.
Doskonałe, krótkie przełożenia. Nic nie haczy. Na biegu jałowym delikatne drgania drążka-ponoć taki urok auta, każdy model to ma.
To jest chyba najpiększniejsze-tył naped, kontrola trakcji, którą można odłączyc częściowo lub całkowicie. Bałem się trochę pirwszej zimy, ale wysztko jest idealnie.
nie ma sie czego czepnąć - choć czujnikiparkowania z tyłu są baaardzo przydatne. Wydaje mi się, że czujnik deszczu działa nieraz dziwnie- szybkość i cześtotliwość wyicieraczek na AUTO jest nieraz źle dobrana.
bardzo wygodne siedzenia, w podównaniu z Hondą, nie opdczówam żadnego zmęczenia nawet w długich podróżach.
Co tu pisać, klimatronik, program AUTO (automatyczny podział sił nadmuchu) działą rewelka. Szyba mi nigdy nie zaparowała nawet w największe ulewy.
mam 188 cm wzorstu, z przodu jako pasażer mam trochę mało miejsca na nogi - dziwne załamanie schowaka powoduje ten dyskomfort. Na pochwałę zasługuję ilość miejsca na tylnej kanapie.
Do 3500 obr./min jest bardzo cicho. Powyżej wyciszenie jest kiepskie wyraźnie i głosono słychać wkręcający silnik - dla nie których może byc to niezła frajda.
Spalanie rewelacja (jeżdże na Pb98)-zgodnie z zaleceniami instrukcji. Przeglądy widaomo, jak to w BMW-liczyłem się z wydatkami. Choć poza przeglądami i wymianą cześci eksploatacyjnych-nic się nie dzieje, silnik naprawde bezwaryjny, nie to co popularne Diselki.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320i 170KM 125kW [l/100km]

8,4