Lista ocen BMW Seria 4 (32) - Układ jezdny

~Zenon
Gran Coupe Facelifting 430i 252KM 185kW
Tu jest rewelacja. Auto trzyma się drogi wyśmienicie...pod warunkiem, że jest sucho. Jeżeli jest mokro deska rozdzielcza mruga jak stroboskop żółtą ikonką o włączeniu kontroli trakcji. Problemem tutaj są moje "wyśmienite", tandetne opony run flat. Odradzam całkowicie - pytanie czy problemem jest ta konkretna opona czy też typ opony, która jest znacznie twardsza w swojej budowie. Uwaga - samochód zestrojony jest średnio twardo, nie ma co...
~mateusz_młynarczyk
M4 Coupe 3.0 M4 431KM 317kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, mam aktywne zawieszenie można zatem wyregulować twardość zawieszenia w trzech trybach. Do codziennej jazdy tylko comfort, który i tak jest dosyć twardy - przejazd przez tory tramwajowe nie należy tutaj do najprzyjemniejszych. Sport dobry na kręte drogi, Sport+ zdecydowanie na tor.
~GASPAR
Gran Coupe 428i 245KM 180kW
Obawiałem się zimy , to moje pierwsze BMW bez x-drive, ale praca systemów wspomagających sprawia, że jazda w każdych warunkach jest przyjemna i bezpieczna. Uruchamiają się błyskawicznie i korygują tor jazdy w sposób niezauważalny dla mniej wprawnych kierowców ( vide: moja żona :) )
~Pan Tomek ;D
BMW Seria 4 G22-23-26
Coupe 3.0 M440d 340KM 250kW
tutaj daje 5, jak na auto które przy takich gabarytach waży prawie 2 tony, co jest trochę chore, to przez tryby nie czuć tej masy, jestem w szoku i pozytywnie zaskoczony tym autem, nie chce się z niego wysiadać jak jest precyzyjny ten układ karoserii
~housebee
Gran Coupe Facelifting 430i 252KM 185kW
Jak to w BMW, twardo i pewnie. Przy większych prędkościach na sporcie buda stoi sztywno w zakrętach. Na komforcie jest elegancko, układ kierowniczy pracuje lekko, utwardza się przy zwiększaniu prędkości - idealne ustawienie do jazdy na codzień.
~KonradMski
Gran Coupe 420d 190KM 140kW
Auto prowadzi się bardzo pewnie a przez tylny napęd jest bardzo zwrotne. Parkowanie czy zawracanie w mieście to nie problem. Docenia to moja żona która dość często wybiera się tym autem na zakupy.
~Hrvat
Cabrio Facelifting 435d 313KM 230kW
Jak na tak ciężkie auto jest naprawdę dobrze, jak wspomniałem w trybie komfort jest komfortowe w sport jest bardziej sportowe i twarde i zapewnia kontrole w zakrętach
~weracik
Gran Coupe 428i 245KM 180kW
Uważam ze fenomenalny- przy wyborze auta wg mnie zdecydowanie lepszy niż audi lexus jaguar mercedes i inne do których się przymierzalem
~Jacek
Coupe 435d 313KM 230kW
Przy dużych prędkościach nieprzyjemne wrażenie pływania po drodze, poza tym auto przyklejone w zakrętach. XDrive świetny zimą.
~Janek
Coupe 435d 313KM 230kW
Idealne prowadzenie i przyczepność, chociaż zauważyłem że lepiej zmienić z 19” na 18” i dobra opona. Auto jedzie jak przyklejone.
BMW Seria 4