Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E28 Sedan

bachus@bmw-pomorze.com, 19 lat temu
Silnik 520 i 125KM 92kW
Rok produkcji 1982
BMW Seria 5 E28 Sedan 520 i 125KM 92kW 1981-1985 - Oceń swoje auto
kultura pracytej rzędowej szóstki potrafi podniescwłos na bacznośc. piekny dzwiek. dobrzejezdzi,mógłby miec 15 - 20 Km wiecejale seryjne 125 i tak bdb radzi sobie z buda:)
u mnie bra sunchrnizatora dla jedynki, ale generalnie skrzynie są bardzo dobre w tych autach
troszke podsterowny. O ile nadsterownośc wg. mnie jest jego zaletą i wiąze sie z napędem na tył, to podstorownośc może być niebezpieczna i zaskoczyc oczatkującego kierowcą (mnie juz zaskakiwała :P)
uwielbia szyberdach - jest wielki i daje mnóstwo radości gdy jest otwarty
swojepoprawie - auto robie na car audio i jest to konieczne, aczkolwiek do seryjnychpatntów nie mam zadnych zastrzezen
jak na oferowana moci komfort spalanie nie jest złe. Można jezdzic sportowolub ekonomiczni i kompromisu tu niestety sie nie dopatrzymy. Mając jednak takie autowłasciciel musi liczyc sie z kosztami - w koncu za klase i styl sie płaci
nie ma cokomentować,tylkokupować póki ceny nie a wysokie - te auta to klayki- zapewniam ze ceny będą rosnąc - podobnie jak juz poprzedniego modelu serii 5 - E12
czego sam nie zepsułem - o tym nie wiem - jak narazie wszystko działa - raz zaciał sie zamek od bagaznika
czasem moj egzemplaz nie zapala podczas deszczu - trzeba po prostu wymienic kable i siwece :) Auto jest jedak niezawodne jezeli wszystkiego dopilnowuje sie na czas i dba sie o swojego potworka

Pb - zużycie paliwa dla silnika 520 i 125KM 92kW [l/100km]

11,5