Oceny BMW Seria 5 E28

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E28

4,1
~Makowsky
Sedan 520 i 125KM 92kW
Jest rok 2018 i dzisiaj to jeden z tych samochodów, które zwracają na siebie uwagę. Dlaczego? Piękna, linia klasycznego sedana, charakterystyczny ryk silnika (a to tylko 2.0!), czy nawet - według niektórych - podobieństwo do Fiata 125p ;) Samochód, z którym parkowanie w mieście, czy tankowanie na stacji paliw nie jest już takie normalne - ludzie podchodzą, zagadują, pytają. Podoba się dzieciom, które zastanawiają się: co to za samochód?...
~plutto@go2.pl
Sedan 520 i 129KM 95kW
Auto jak na swój wiek jest poprostu ejstra, wielu właścicieli nowych aut mozę pomarzyć, wiem coś na ten temat. Moje auto ma w bardzo dobrym stanie podwozie i w dobrym nadwozie, zero rdzy, ładnie się trzyma drogi, dobrze przyspiesza, chociaż czasem chce się więcej al w 13 s. do setki jak na 86 rok to naprawdę nieżle. Miejsca dużo, bagażnik ogromny, pomimo 60l.butli z gazem, praca silnika niezauważalna, a pomruk, miodzio dla ucha, ma wszystko...
~misiek_rakieta@o2.pl
Sedan 520 i 129KM 95kW
Sześć lat używałem to auto na co dzień, nigdy mnie nie zawiodło. Dawało radę wjechać tam, gdzie inne nie dałyby rady (szpera 15%), bardzo dobrze resorowane i dość komfortowe. Autko nie jest nowe, i jeśli się o tym pamięta, sprawuje się całkiem dobrze, pewnie jeszcze długo będzie w domu jako zabawka na weekendy.
~Pablo
Sedan 524 td 115KM 85kW
Rewelacyjna limuzyna za bardzo przyzwoite pieniądze. Trwała, elegancka, ´oldschoolowa´, wygodna i całkiem szybka. Do tego akceptowalne koszty utrzymania. Trzeba niestety pamiętać że w naszym pięknych kraju, krzywo się patrzy na stare BMW, więc prestiż może być dyskusyjny. Szkoda, bo to wspaniałe auta dla koneserów.
~misiek_tiger@poczta.wp.pl
Sedan 520 i 129KM 95kW
wspaniałe autko za rozsądna cenę, klasuczna linia nadwozia nie ma sobie rownych, autko jest w stanie orginalnym, zmienione są tylko fele, bardzo mile autko, ciche, szybkie i niezawodne, silnik 2,0 to minimum, wolalbym 2,5 lub 2,8, ale nie narzekajmy, nie zamienię go w rzyciu na cos malego, nowszego i nijakiego, bmw ma chrakter :-))
~MARCINBALAZAK@OP.PL
Sedan 525 e 2.7 129KM 95kW
RADZĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY MAJĄ 7000-10000 PLN I CHCĄ KUPIĆ NP. POLONEZA, ŻEBY DALI SOBIE SPOKÓJ I POSZUKALI TAKIEGO WŁAŚNIE BMW, KTÓRE MIMO SWOICH LATEK NIE BARDZO CHCE SIĘ STARZEĆ. POZDROWIENIA DLA BMW-MANIAKÓW.
~bartwu2@poczta.onet.pl
Sedan 520 i 125KM 92kW
Po przeszło roku jazdy i ponad 25tys. km przejechanych w jeździe mieszanej, po założeniu gazu - nie chcę innego samochodu. Koszty eksploatacji spadly na łeb na szyję. Jak dotąd nie robiłem w tym aucie nic, oprócz przeglądów i nic nie wskazuje bym ten stan zmienił w najbliższych miesiącach.
~Vincent5
Sedan 518 i 105KM 77kW
Samochód o ponadczasowej, klasycznej linii limuzyny z lat 80'. Prawdziwy "rekin" BMW. Świetnie dopracowany i solidnie wykona ny.
~tombr
Sedan 525 e 2.7 129KM 95kW
Niezawodność, komfort jazdy. Uwagi jedynie co do wyciszenia, ale jak się radyjko włączy to nie ma znaczenia ;)
~Kuba
Sedan 528 i 184KM 135kW
Moje BMW posiadam 5 lat i zrobiłem nim jedynie 38 tys km,ponieważ służy mi jako drugi samochód.Nie będe się już rozpisywał.Samochód doskonały.