Oceny BMW Seria 5 E28

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E28

~Karas_e28
Sedan 525 i 150KM 110kW
BMW Seria 5 E28
Samochód rewelacyjny mam go cztery lata i jestem z niego zadowolony. Gdybym zmieniał to tylko BMW
~Pablo
Sedan 524 td 115KM 85kW
BMW Seria 5 E28
Rewelacyjna limuzyna za bardzo przyzwoite pieniądze. Trwała, elegancka, ´oldschoolowa´, wygodna i całkiem szybka. Do tego akceptowalne koszty utrzymania. Trzeba niestety pamiętać że w naszym pięknych kraju, krzywo się patrzy na stare BMW, więc prestiż może być dyskusyjny. Szkoda, bo to wspaniałe auta dla koneserów.
~Jokan
Sedan 524 td 115KM 85kW
BMW Seria 5 E28
Fajny samochód. Duży, wygodny. W miarę szybki. Dobrze się prowadzi.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E28
8,8
13,4
Sedan 520 i 129KM 95kW
BMW Seria 5 E28
Auto jak na swój wiek jest poprostu ejstra, wielu właścicieli nowych aut mozę pomarzyć, wiem coś na ten temat. Moje auto ma w bardzo dobrym stanie podwozie i w dobrym nadwozie, zero rdzy, ładnie się trzyma drogi, dobrze przyspiesza, chociaż czasem chce się więcej al w 13 s. do setki jak na 86 rok to naprawdę nieżle. Miejsca dużo, bagażnik ogromny, pomimo 60l.butli z gazem, praca silnika niezauważalna, a pomruk, miodzio dla ucha, ma wszystko...
BMW Seria 5 E28
Po przeszło roku jazdy i ponad 25tys. km przejechanych w jeździe mieszanej, po założeniu gazu - nie chcę innego samochodu. Koszty eksploatacji spadly na łeb na szyję. Jak dotąd nie robiłem w tym aucie nic, oprócz przeglądów i nic nie wskazuje bym ten stan zmienił w najbliższych miesiącach.
~tombr
Sedan 525 e 2.7 129KM 95kW
BMW Seria 5 E28
Niezawodność, komfort jazdy. Uwagi jedynie co do wyciszenia, ale jak się radyjko włączy to nie ma znaczenia ;)
~zealot
BMW Seria 5 E28
Samochód szybki i wygodny. Jednak trzeba pamiętac że ma juz swoje lata i przy zakupie należy dokładnie go sprawdzić. Z blacha nigdy nie było zadnego problemu.
Sedan 528 i 184KM 135kW
BMW Seria 5 E28
Samochód jest ok duży ,szybki ,mocny 214 kM 6,5 s do 100.Tylko te paliwo.
Sedan 520 i 129KM 95kW
BMW Seria 5 E28
Sześć lat używałem to auto na co dzień, nigdy mnie nie zawiodło. Dawało radę wjechać tam, gdzie inne nie dałyby rady (szpera 15%), bardzo dobrze resorowane i dość komfortowe. Autko nie jest nowe, i jeśli się o tym pamięta, sprawuje się całkiem dobrze, pewnie jeszcze długo będzie w domu jako zabawka na weekendy.
~Makowsky
BMW Seria 5 E28
Jest rok 2018 i dzisiaj to jeden z tych samochodów, które zwracają na siebie uwagę. Dlaczego? Piękna, linia klasycznego sedana, charakterystyczny ryk silnika (a to tylko 2.0!), czy nawet - według niektórych - podobieństwo do Fiata 125p ;) Samochód, z którym parkowanie w mieście, czy tankowanie na stacji paliw nie jest już takie normalne - ludzie podchodzą, zagadują, pytają. Podoba się dzieciom, które zastanawiają się: co to za samochód?...