Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 525 i 24V 192KM 141kW 1989-1995 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bastan
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
J.W. Jak auto jest w dobrej kondycji to praktycznie jest nie do zajeżdżenia. Trzeba dbać jednak o niego jak o kobietę :) Szczególnie silnik. Żadnych wymian olejów później niż silnik tego chce (Informacja na CPU) i olej musi być dobry a nie "do frytek". Każdy wychył temperatury ponad środek skali musi być sprawdzony. Zabawy z za wysoką temperaturą mogą skończyć się tragicznie. W każdej BMW Temp. na 90 stopni i ni grama więcej.
~franczesko69
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
wyswiatlaja mi sie czasami bledy w komputerze dotyczace oswietlenia pojazdu ale same znikaja po jakims czasie :) wydaje mi sie ze to zalezy od wilgotnosci powietrza albo powodem moze byc zly montarz haka holowniczego ;) niestety ten juz byl zamontowany przed moim zakupem ;) poza tym auto ma juz swoje lata i przewody tez juz nie sa pierwszej mlodosci ;) tak poza tym to nic sie nie dzieje :)
~pavlas@o2.pl
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
tylko wymiana elementów typowo eksploatacyjnych - teraz pora na w/w łączniki stabilizatora... acha, sprężarka klimy wysiada, albo regeneracja, albo wymiana na używkę (ok. 300-400 zł) - widac poprzedni właściciel nie wiedział jak używać klimy (na zimę też trzeba ją trochę poużywać)...
~Marcin gg 9948857
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
Miałem co prawda swój samochód tylko dwa lata (rozbiłem go niestety) ale ani razu mnie poważnie nie zawiódł. Raz przestał działać termometr pokazujący temperaturę zewnętrzną, a za drugim razem zepsuł się czujnik pokazujący poziom płynu do spryskiwaczy.
~DANIEL
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
RACZEJ NIE MA NAGŁYCH PRZYKRYCH NIESPODZIANEK. AWARIE TYPOWE O CHARAKTERZE EKSPLOATACYJNYM I DAJĄCE O SOBIE ZNAĆ Z WYPRZEDZENIEM. PRZYKŁADY:ROZRUSZNIK,CHŁODNICA, MECH. ZAMKA W ZIMIE,HAMULEC RĘCZNY,AKUMULATOR,TULEJKI WACHACZY.
~Pawel K.
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
kilka drobiazgow: przecierajace sie siedzisko kierowcy, lekko trzeszczace siedzenie pasazera, piszczacy szyberdach, zerwany hamulec reczny. Wszystkie usterki usuniete.
~Daniel
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
w ciągu roku mało co musiałem przy niej robić, a że lubię posiedzieć i podłubać czasem przy moim aucie to jakieś drobnostki nie stanowią dla mnie problemu :)
~Driver
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
Na minus to układ chłodzenia, który najlepiej regularnie obserwować, pompa wody (początkowo plastikowa) i pompa paliwa - to samo. Reszta jest ok.
~Matan
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
mam auto tylko kilka miesięcy ale przed kupnem pytałem mechaników i właścicieli aut BMW E34 i wszyscy dali świadectwo że to auto jest ponad przęcietność ...

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lysy1984bmw.pl
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
zegary mi padly przy 218km/h niwim moze przeciarzenie koszt to 50zl i ten dlugi przekaznik od swiatel mijania ,spalily mi sie 2 cewki zaplonowe
BMW Seria 5 E34 Sedan