Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 524 td 115KM 85kW 1988-1995 (41)

~Kamil
Sedan 524 td 115KM 85kW
samochód duży, wygodny, ekonomiczny, czego chciec więcej?! Ponadczasowa sylwetka Bmw, myślę, że niczego więcej nie trzeba.
~Pawel
Sedan 524 td 115KM 85kW
Najlepszy samochod jakim jezdzilem,bije na glowe mlodsze roczniki innych marek,komfort i osiagi sa z najwyzszej polki.
~sho@vp.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Dobra rada ; wszystko zależy od tego ilu lewych mechaników/kierowców praktykowało z naprawą . Podstawowa zasada im mniej właścicieli tym lepiej . Polecam dobrze utrzymane i eksploatowane auta z zagranicy. Pod względem ogólnie pojętego komfortu jazdy auto lepsze od W124 i audi 100 , gorsza blacha ,zużycie paliwa podobne + dla audi tdi .
~mariusz
Sedan 524 td 115KM 85kW
Auto warte uwagi! Za niewielkie pieniadze mozna miec leciwe ale komfortowe i nizawodne auto.
~Rav
Sedan 524 td 115KM 85kW
W sumie super autko jeżdżę nim od 2 lat i nigdy nie miałem poważnych kłopotów. Jęśli coś było to pierdoły: pękał mi napinacz od alternatora, pare razy go spawałem aż w końcu wymieniłem na nowy i do tego mieśią ca było wszystko bezawaryjne, aż zrobiłem kolejny serwis no i zmieniłem mechanika. Jestem zły jak pies bo nie mogę przeprogramować zapłonu bez komputera a przewód od 2 tyg. wiozą ze Szwajcarii i dowieżć nie mogą.
~ideap@poczta.onet.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Silnik posida niezwykłą elastyczność, ale preferuje obroty w zakresie 2-3 tys.. Radzi sobie w każdych warunkach, doskonale wchodzi na obroty nawet przy zimnym silniku. Doskonałym dodatkiem jest tu webasto rozgrzewającym silnik w czasie mrozów. Na obecne ceny paliw nie jest zbyt ekonomiczny, ale dla osób odbywających długie trasy zapewnia dobry komfort pracy i dość dobre osiagi. (Silnik)
~klain@interia.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Całokształt oceniam na doskonale biorąc pod uwagę iżj est to już starszy samochód, a praktycznie wymienia się olej i filtry i leje się paliwo - bez poważnych napraw.
~michal
Sedan 524 td 115KM 85kW
Znakomity samochód. U mnie 390tyś. km. przebiegu Spalanie na trasie do 110km/h 5,6 litra, do 130km/h 6,3litra, do 170km/h 9,5litra. W mieście 7-8L. Jeśli auto pali więcej to oznacza zaniedbany układ zasilania, lub mocną brawurę. Znakomita blacha. Jeśli nie było napraw blacharskich to wytrzymuje bez problemu 26 lat i więcej. Niczego nie ma potrzeby konserwować. Silnik bardzo prosty i bezobsługowy -wymiana np. paska rozrządu, czy reg. zaworów... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Nigaa
Sedan 524 td 115KM 85kW
Trochę głośny silnik (w środku nie słychać). Przyśpieszenie i elastyczność celujące. (Silnik)

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Centrino
Sedan 524 td 115KM 85kW
Lubia sie psuc elektrozawory od ogrzewania czego efektem jest jego brak lub ciagle wlaczone (Wentylacja i ogrzewanie)
BMW Seria 5 E34 Sedan