Lista ocen BMW Seria 5 E39 (295) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 430 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roger4
Touring 520 i 150KM 110kW
Bardzo komfortowe auto, zazwyczaj bardzo dobrze wyposażone za moim zdaniem bardzo niskie pieniądze. Jakość materiału pomimo wieku i przebiegu bardzo wysoka. Nic nie trzeszczy ani skrzypi, nie bujają się fotele, nie wycierają jeżeli są wytarte dziury w tapicerce to zazwyczaj przebiegi są grubo powyżej 300.000 km.
~ralf
Touring 530 d 184KM 135kW
moj egzlemplarz z 2000 roku kosztowal 15000zl plus oplaty bo przyjechala z niemiec mysle ze za ten poziom wyposarzenia jak i komfort jaki to auto oferuje nie jest to wygorowana cena... zreszta jezeli dbasz o swoje auto to duzo na nim nie stracisz przy odsprzedazy a zarazem odwdzieczy Ci sie bezawaryjnoscia na dlugi czas
~muran
Touring 528 i 193KM 142kW
I to jest najwiekszy fenomen tego auta. Za stosunkowo niewielka kase oferuje naprawde niesamowita jakosc wykonania, komfort, radosc i prestiz. Wystarczy spojrzec chocby na konkurencyjne A6 ktore jest mniej dynamiczne, gorzej sie prowadzi i czesciej psuje a kosztuje sporo wiecej. Mysle ze warto ten model BMW kupic:)
~grzechu133@op.pl
Sedan 3.0 530d 193KM 142kW
za kwotę ok 30-35 tys. otrzymujemy kawał solidnego luksusowego auta z bardzo bogatym wyposażeniem.nie warto szukać okazji za 25-28 tys.zł 530D po liftingu ponieważ wiem że się zdarzają ale kto w takiej cenie sprzeda nam dobre bezwypadkowe autko?ta różnica kilku tyś wroci podwójnie i się zemści takie jest moje zdanie
~Pjoter
Touring 530 i 24V 231KM 170kW
Jak dla mnie super. Jeśli kupimy zadbany egzemplarz to otrzymamy świetnie zrobione, mega wygodne i bezawaryjne auto, które daje mase frajdy z jazdy, nie jest zbyt drogie w utrzymaniu i jest bezpeiczne. Swoje kupiłem za ok 14 tys i uważam że był to jeden z najbardziej trafionych zakupów
~poznaniak
Sedan 2.0 520i 150KM 110kW
Auto w dobrym stanie z tego rocznika to rzadkość, ale za cenę 10 tys. plus zakładka ok 1000 zł na pierwsze naprawy mamy auto, które swoją jakością przewyższa inne samochody. Oczywiście, koszty kosztami, ale jak się dba o auto, sprawdzi porządnie czeka nas tylko eksploatacja - olej, filtry, tarcze itp.
~tomasz sendecki
Sedan 3.5 535i 235KM 173kW
E39 się cenią. I bardzo dobrze! Ja za swój egzemplarz zapłaciłem 13 tysięcy, a auto pochodzi z 1996 roku. Ktoś pomyślałby, że coś ciężkiego upadło mi na głowę. Otóż nie. Moja Beata potrafi tyle samo lub więcej niż współcześnie sprzedawane samochody. Warta jest każdej zapłaconej złotówki.
~skurabmw
Sedan 4.4 540i 282KM 207kW
za nie duże pieniądze mamy piękną i szybką limuzyne ,e39 i e38 są ostatnimi BMW nie zrobionymi po kosztach i nie były nastawione na trzepanie kasiory z napraw po skończeniu gwarancji ,w przeciwieństwie do wszystkich nowszych aut ,które dziwnym trafem po ukończeniu gwarancji nagle zaczynają się psuć i sypać
~bartles
Touring 530 d 184KM 135kW
Kupisz auto o które ktoś dbał i nie katował - rób tak samo a będzie Ci wiernie służyło. Tak starannie i z doborem tak dobrych materiałowo aut juz się nie robi. To klasyk i pojazd dla osób podróżujących w komforcie, z poczuciem bezpieczeństwa i z portfelem grubszym od przeciętnego Kowalskiego.

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jarex
Sedan 2.8 528i 193KM 142kW
UWAGA! Wydaje się że samochód można kupić za stosunkowo nieduże pieniądze. Nic bardziej mylnego. Dużo jest atrakcyjnych ofert. Jednak trzeba uważać na to co się kupuje, bo w ok. 80% samochody mają nieciekawą historię i łatwo o rozczarowanie kupując zwłoka. Przeważnie są to samochody powypadkowe, składane.