Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Sedan

Mad Max, 17 lat temu
Silnik 4.4 540i 286KM 210kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 5 E39 Sedan 4.4 540i 286KM 210kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Jestem super zadowolony. Auto pali ile pali ale nie ma nic za darmo ,jak go kupiłem miałem zamiar dać mu gaz ale doszedłem do wniosku iż takiej frajdy nie zamienię na nic kto nie jeżdził autem z 6 s do 100 km musi to musi to przeżyć !!!!!!!
Równo i cicho.ODLOT !!!!!!! Opinie są takie SAMOLOT.
Klik jak w BMW M
Niski profil opon zalecany przez BMW w tym modelu i nasze drogi to....... ale trzyma sie jak po kropelce .
Widać wszystko nosze gogle i jest OK Na lusterka trzeba też umieć cofać . Tylną rolete mam automat boczne tylne szyby też zasuwki nie trzeba przyciemniać .Jest OK.
Mam fulll wersje na postoju ciepło w czasie jazdy super dla kierowcy jak i dla mojej żony tył super .
Mieszczą się wszyscy z przodu i z tyłu nie było problemów wszyscy zadowoleni duzi i mali super !
Jak na taką moc silnika jest za cicho.Muszę zrezygnować z muzyki aby usłyszeć ten ssssssyk !!!!!!!
Mam rok auta 2000 jak na dzień dzisiejszy tylko leje paliwo wymieniam olej i filtry i oczywiście nie oszczędzam do BMW musi być to co ma być !!! Kupując takie auto każdy musi być świadomy iż byle LOTOSU się nie wlewa !!!!!!!!
Jakość BMW nic dodać nic ująć jest to co ma być i tyle na ten temt.
2000 rok auta 1400000 tyś przebiegu na małtm profilu opon słysze lekki stukot ale przy przeglądzie nic nie wykryto !!!!!!
Nie mam problemów ocztwiście co trzeba zrobić to trzeba zrobić olej filtry itd.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 4.4 540i 286KM 210kW [l/100km]

13,8