Oceny BMW Seria 5 E39 Sedan

Najnowsze oceny BMW Seria 5 E39 Sedan

~Wilczek
Sedan 525d 163KM 120kW
BMW Seria 5 E39
Witam, jestem posiadaczem bmw e39 sedan 2.5td 163ps, które jest po chipie na 210km ponad 500nm. Po chipie przyspieszenie jest dużo lepsze (asfalt zrywa) a do tego spalanie dużo się zmniejszyło. Auto ma przejechane grubo ponad 400tys. Kupiłem auto od 3 właściciela. Stan auta w super stanie wszystko oryginalne. Polecam auto, ale tylko zadbane egzemplarze od fanatyków.
~Anon
BMW Seria 5 E39
Nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta ale postaram się opisać ten samochód po 3 latach użytkowania najllepiej jak potrafie. Samochód prezentuje się według mnie bardzo ładnie ale to tylko subiektywna opinia, zdecydowanie charakteru dodaje zawieszenie m sport. Radość z jazdy jest ogromna i nieporównywalna do wszystkich innych którymi jeździłem. Bardzo wygodny w dłuższe trasy na prawde można się w nim zakochać.
~zaqwsx
Sedan 523i 170KM 125kW
BMW Seria 5 E39
Wszystkie bmw które miałem były bardzo solidnymi samochodami. Dziś utrzymanie zadbanej e39 jest naprawdę tanie, nowsze modele to już inna bajka cenowa. Kiedy miałem pierwszą e30 to ceny części niestety były dużo wyższe niż do innych marek. Jak ktoś nie ma parcia na szpan przed sąsiadami to e39 jest bardzo dobrym, trwałym i komfortowym samochodem za rozsądne pieniądze i w rozsądnych kosztach utrzymania.

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
BMW Seria 5 E39
Wzorcowo. Jeśli szanujesz swoje pieniądze nie kupuj w pośpiechu i sam tego auta. Ja szukałem rok, omijaj mega okazję i nie sugeruj się pierwszym spojrzeniem,te auta są naprawdę wdzięczne ale potrafią też być koszmarem wielu. Pozdrawiam
~krzysiekg82
Sedan 530i 24V 231KM 170kW
BMW Seria 5 E39
Bardzo fajny samochód z duszą, szczególnie że jest to wersja Individual
~Keliber413
Sedan 535i 235KM 173kW
BMW Seria 5 E39
Niezawodne, wygodne auto do poruszania się w trasie, materiały wnętrza najwyższej jakości, w środku cisza, dzisiaj już się takich aut nie robi :/ jazda przypomina bardziej lot samolotem niż prowadzenie samochodu :>
BMW Seria 5 E39
Pierwsze moje auto klasy "premium" cudzysłów ze względu na wiek. Mam ją od 9 miesięcy bez zastrzeżeń. Wsadziłem w nią połowę wartości zakupu bez zmrużenia oka. Ona musi jeździć.
Sedan 523i 170KM 125kW
BMW Seria 5 E39
Samochód wygodny,używany codziennie a krótsze jak i dłuższe dystanse typu 1000 km,jak na tak wiekowy egzemplarz jest to auto dające dużo radości z jazdy,mało awaryjne auto,bardzo wygodne,pojemne,przyspieszenie wystarczające na kilka uśmiechów,na mokrych powierzchniach z wył. asc z pedałem gazu w podłodze trzeba się skupić aby opanować,nigdy nie będę żałował tego zakupu
~Kamil32
Sedan 520i 150KM 110kW
BMW Seria 5 E39
Ogólnie auto prezetuje się bardzo ładnie jak na swój wiek, mimo ze mój samochód był z 1996 roku i w podstawowej wersji potrafił zwrócić na siebie uwagę.
~WiernyFA
Sedan 520i 150KM 110kW
BMW Seria 5 E39
Auto godne polecenia dla każdego kto chce wygodnie, bezpiecznie i komfortowo podróżować. Jeśli użytkuje się samochód godnie z przeznaczeniem i dba się o nie jak należy to nie sprawia żadnych problemów. Wiadomo że e39 to solidny model tak jak cała marka. W moim przypadku auto doskonale utrzymane co przenosi się na awaryjność. Zrobione już 58tys i żadnych awarii które doprowadziłyby do postoju.
BMW Seria 5 E39 Sedan