Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Sedan

Biker, 11 lat temu
Silnik 3.0 530d 184KM 135kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 5 E39 Sedan 3.0 530d 184KM 135kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Inne : SPALANIE NIE WIEM KTO MOGŁ NAPISAĆ ZE PALI MU 10litrów , ja osobiscie nie chciałbym wypić tego co z 6litrów zostanie przy predkosci okolo 150km/h na kołach 17\'\' i oponach 245 !!!! spalania rzędu 10litrów to wielutna bzdura.Miałem juz 10 aut i Golf 4 1.9tdi palił więcej !!!!
Układ hamulcowy : czujniki abs
W aucie przez ostanie kilka m-c walczyłem z tarczami hamulcowymi stanowczo odradzam firmy chińskie oraz średnie.W autach na 1wszy montaz szły TEXTARY oraz ZIMERMANNY tylko i wyłącznie zakładać tych producentów JURID czy BOSCH są na 1000km jazdy
Silnik jest fenomentalny POLECAM w 100% nawet dusigroszą :)
Skrzynia ma duze pole manewru.Biegi dopracowane są fajnie chociaż skok lewarka pozostawia troche do życzenia mimo ze autem latam 3 lata to nie raz zdarzy mi się pomylić.Japońskie są wiele bardziej precyzyjne.
Zadowalający zwłaszcza w połączeniu z szerokimi oponami.Ja mam 245 na 17\" w zakretach pozwala na wiele...
Mało co widać w każdym aucie przy średnich prędkościach 150km/h.
Przyciski pod ręką instynktowne dla każdego posiadacza jakiegokolwiek auta...
Średnia ja nigdy nie potrafie tego ustawić albo jest za zimno albo za gorąco :) szyby odparowywują ekspresowo
W środku miejsca pod dostatkiem kazdy znajdzie wygodną dla siebie pozycje, a z tyłu o wiele wygodniej niz z przodu
W autku jest fenomenalnie cichutko
Ekonomia przy tej mocy jest bajeczna kupując to auto nigdy nie przypuszczałem że spali 6litrów a ono mi jeszcze 8 nie spaliło a jeżdze bardzo dynamicznie nawet i do odcięcia ;)
BayerischeMotorenWerke(połowa osob nie wie co to znaczy) ale to jest wlasnie BMW w obecniej cenie rynkowej oscylującej w okolicach 20-25tyś nie ma sobie równych.Jakość materiałów na najwyższym poziomie.Osoby kupujące zamienniki z chin bedą narzekać bo co miesiąc po wypłacie kupią kolejny(miałem tak z hamulcami aż sie nie zgarbiłem kupując tarcz Zimmermanna za blisko 400zł/szt)Nie oszukujmy się przebiegami.Ja przez blisko 3lata zrobilem niespełna 60tyś a od nowosci ma 260tyś(licznikowo) Mysle ze przedział między 400-500 to jest jej realny przebieg.Nie bierze oleju.Nie kopci a na POLSKICH drogach nie ma sobie równych pod wzgledem dynamiki i komfortu.
czujniki abs padają jak muchy Auto mam 3lata i juz z 5x sie za nie zabieram z tym ze kupuje używane :)
Autem zrobiłem 50tys i nic poważnego sie nie stalo

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 530d 184KM 135kW [l/100km]