Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Touring

sisior, 12 lat temu
Silnik 525 tds 143KM 105kW
Rok produkcji 1998
BMW Seria 5 E39 Touring 525 tds 143KM 105kW 1996-2004 - Oceń swoje auto
Karoseria : Blacha jak na czołgu, przez dwa lata oblarcie nie zardzewiało.
Silnik : pompa wtryskowa
nie to mi sie marzyło jak kupowałem BMW
Kulture pracy to ma pod warunkiem że osprzęt sprawny, przez dwa lata nie poradziłem sobie z pompą wtryskową, moze to mój błąd bo mówili od razu wyłóż 4000 i zrób kapitalny remont, a ja najpierw kupiłem używke i niewiele lepiej, potem wymieniłem nastawnik pompy i też cudów nie bylo, mówili że może czujnik położenia wału albo zawór w pompie, generalnie falowały obroty na ciepym silniku na luzie, sprzedałem, nie wiem co dalej.
Zacierało sie przejście na luzie między 1,2 a 3,4 wkurzające a dla słabych kierowców kłopot żeby nie ruszać z 3. jak sie skrzynia rozgrzała to znikało, a żeby na zimnej sie nie robiło to trza było nie używać 5
Rewelacja, trzymał sie drogi jak na szynach, nic nie stukało, trwałe i solidne jak to BMW
może być
Regulacja fotela fajna, wszystko pod ręką wiele bajerów, sympatycznie.
Bardzo ok, klima 2 strefowa, wentylacja ok, nie zapomnieli o pasarzerach z tyłu, super grzeje na nogi.
Dużo miejsca, ale jak na tak ogromne auto mogło by być jeszcze lepiej, ale to jest BMW kupuje sie go dla nazwy, niech konkurencja sie martwi z wykrajaniem miejsca.
Nawet diesla nie słychać
Smok, nie jest to auto do miasta. Nie wierze w bajki że komuś to pali 6 l. Choć na autostradzie przy 160 przyśpiesza jak tico na dwójce. ale w polsce nie ma autostrad.
Za te pieniądze, 15 tys zł kupiłbym 3 peugeoty 406 HDI z tego samego rocznika i wiedziałbym że żyje.
Moduł centralnego zamka, moduł ogrzewania, pompa wtryskowa, błąd poduszek, kontrolka ręcznego, zamek bagażnika, szyberdach, tylna szyba silniczek, zawieszające sie ogrzewanie zaworek, palące sie żarówki,klamka wewnętrzna,
pompa, pompa, pompa

On - zużycie paliwa dla silnika 525 tds 143KM 105kW [l/100km]