Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Touring

gregbun, 13 lat temu
Silnik 530 d 184KM 135kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 5 E39 Touring 530 d 184KM 135kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
świetny,bardzo elastyczny,chodzi jak zegareczek,jak na diesla nadspodziewanie cichutko,poprzedni własciciel mega dbał i znał sie na bmw(zajmuje sie sprzedaża cześci do bmw)trafiła mi sie \"perełka\"-wymienił kolektor dolotowy od x5 3.0d bo te montowane w tamtych czasach były do d..urywały sie klapeczki i śróbeczki w kolektorze i doprowadzało to do uszkodzenia silnika-jesli sie to wyeliminuje -jest bezawaryjny.przeprogramował go do ponad 200 kM-rakieta!!!
bez zastrzeżeń-miałem juz sporo bmw ale nigdy w automacie...skusiłem sie i nie żałuje-naprawde polecam!nie ma co sie bac automatów-te w bmw są świetne-płynnie przerzuca biegi,nic nie szarpie-jak wolno dodajesz gazu to oczywiscie przerzuca ok 2 tys obrotów a jak dajesz kopa to inteligentnie ciągnie w wysokie zakresy-rewelka,poza tym mozliwosc recznej zmiany-bajerek który rzadko używamy
zawsze bmw daje najwyższa note w precyzji prowadzenia-mistrzostwo świata
tu tylko ocena przecietna-gabaryty auta spore-widocznosc przez tylna szybe taka sobie-trudno dostrzec przeszkody-typu słupki przed marketami-wiec na miasto nie polecam-ideał auto na trasy.
wszystko na swoim miejscu pod ręką-jak to w bmw-nastepna wersja e-61 moim zdaniem mniej udana-do ergonomii e-39 dużo brakuje...
świetnie nagrzewa-błysk ,klima dwustrefowa niezastapiona-nie mam sie co przyczepic choc czytałem opinie ze trudno ustawic temperature-jakos nie zauwazyłem takiego kłopotu
mogłaby byc ciut wieksza choc nie ma co narzekac,ale przy tych gabarytach powinni wygospodarowac wiecej przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu
prawie nie słychac diesla-rewelka
na ten silnik super~!
na razie zero problemów ale auto mam dopiero miesiac wiec nie bede tu zachwalał dnia przed zachodem słońca
j.w.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E39 Touring 530 d 184KM 135kW