Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Sedan

Joker, 15 lat temu
Silnik 4.4 545i 333KM 245kW
Rok produkcji 2004
BMW Seria 5 E60 Sedan 4.4 545i 333KM 245kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Inne : brawura w jedzie na takim podwoziu i takim silnikiem nie doslownie jest ten ząb że czujesz sie bardzo pewnie zespolony z autem .nikt tobie nie podskoczy,jak jest sucho oczywiście .a mokro to z wyczuciem.
Układ elektryczny : jedna wielka wada tego auta to elektronika nie dopracowana powinna być objęta gwarancją dlużej
wielki minus dla BMW za dyletanctwo elektroniczne.Atak wszystko THE BEST.
Nie mam zastrzerzeń do pracy silnika,jest porywczy,gdyby nie elktronika to ho ho
zmienia biegi jak po masle
mam sport package z obniżonym i utwardzonym zawieszeniem spisuje sie ok ,a szczególnie w zakrętach bardzo przyjemne uczucie trzymania sie toru jazdy.
tylko zimą muszę sie wychylac do góry żeby zobaczyć dziury w jezdni a w Chicago ich nie brakuje.
wszystko pod ręką .
dziala bez zarzutu.
dla mnie wporządku dla pasarzerów nie wiem.
rozmawie sie ok nie trzeba krzyczeć.
nie można wymagać by palił jak 2l. zimą trochę więcej najlepiej w trasie . jeszcz nic nie robilem za swoje .na razie bylo na gwarancji, ale mnie wkurzyla ta usterka nie spodziewalem się .przekalibrowali cale auto.
za wysoka jak na miernotę elektroniki.I dla tego cena szybko spada na rocznikach.
teraz jadę do serwisu za swoje pali mi sie serwis silnika i poduszka pasarzera,test na kody 125$ jak coś mniej powarznego to będe robił ,u nich a jak nie to mi zrobi ich mechanik u siebie w garażu zawsze trochę taniej będzie.
siada ju,z akumulator w styczniu mija 5 lat na rzie laduje co jakis czas. atak to rozbilem alufelgę na dziurze 1 rok temu ale robilem na insiurę
BMW Seria 5 E60 Sedan