Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Sedan

xpablito, 7 lat temu
Silnik 2.0 520d 163KM 120kW
Rok produkcji 2006
BMW Seria 5 E60 Sedan 2.0 520d 163KM 120kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Auto jest generalnie dobre, nie zauwazylem jakis wielkich awarii. choc stan przed zakupem byl niestety przecietny i trzeba bylo troszke rzeczy ogarnac. Ale od tamtej pory nic nie dokladalem. Czyli jak dbasz tak Masz!
Jestem zadowolony.. spalanie na poziomie 7.5l/100km cykl mieszany wiec nie ma tragedii. Po wyczyszczeniu wszystkich waznych elementow zwiazanych z dpf zauwazylem znaczna poprawe i lepsza zrywnasc i maxymalna predkosc.
to moj pierwszy automat i nie moge sie jakos wypowiedziec/porownac. Jestem zadowolony.
Mysle ze jest dobrze.. po autostradzie jazda jest super w miesie jak jest duzo spiacych jest twardo.
Widocznosc dobra. Z cofaniem nie ma problemu bo mam czujniki, ale mysle ze bez nich tez jakos bardzo nie mial bym problemow.. Mysle ze czym wiecej "dobra" tym czlowiek bardziej leniwy sie robi.
Jak dla mnie idealnie.. wszystko jest pod reka. nie zmienil bym nic
Dziala dobrze
Jest wystarczajaco dla kazdego.. porownujac do a6 za kierowca 185cm jest odrobine mniej miejsca ale nie jest to jakas roznica kolosalna
no tutaj to sie postarali. jak dla mnie +
Koszta utrzymania nie naleza do tych najmniejszych. termostat okolo 80euro za szt a jest ich 2, filtry oleju paliwa podobnie jak w innych markach tej klasy, klocki/tarcze porownywalne do innych marek tej klasy. jesli padnie kompresor klimy mozna sie za glowe zlapac nowy 500euro na znanym portalu a w bmw 800e. Czesci w bmw a na portalach czasem sa niewielkie wiec warto odwiedzac i serwis warto
Jest jakos musi byc cena.. powiem tak ze wiem za co zaplacilem, a moglem miec w tej cenie ladna a6 sline z tego samego roku a mam to co mam. nie wybralem audi bo sie po ostatnim bardzo zawiodlem na elektronice i nie chcialem moczyc kolejnym razem.
szyba mi sie odkrecila i opadla.. naprawilem w 10min. doswietlnie bagaznika i kable czujnika sie wyrobily i przetarly..tutaj dali **** po calosci! warto sprawdzic sobie to sprawdzic bo pozniej mozna miec problem jak otwieranie sie wysypie :/
Poprzednik musial wymienic kolo pasowe, kable od akumulatora i tyle co mi powiedzial i pokazal faktury. ja nie mialem zadnych i niech tak zostanie.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 520d 163KM 120kW [l/100km]

7,4