Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Sedan

ms, 14 lat temu
Silnik 3.0 530d 218KM 160kW
Rok produkcji 2004
BMW Seria 5 E60 Sedan 3.0 530d 218KM 160kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Niesamowicie stabilne zawieszenie dobrze tłumiące i wybierające nierówności nawet na felgach 18 cali.
Moje wymarzone auto. Nie zamienię się chyba że na nowszy model który niebawem ma mieć swoją premierę.
NIESAMOWITA RÓŻNICA W PORÓWNANIU NP. DO AUDI A6 AUDI TO V-KA CIĄGNIE ŁADNIE OD DOŁU LECZ PO CHWILI NA TYM SIĘ KOŃCZY I DO 4 TYŚ OBR. NIC SIĘ NIE DZIEJE. BMW TO INNA BAJKA AUTO MA TAK ZESTROJONY SILNIK DO SKRZYNI BIEGÓW ŻE POMIMO ŻE TO DIESEL CZUJEMY POWIEW SPORTOWEGO CHARAKTERU AUTA SILNIK CIĄGNIE ŁADNIE I RÓWNO OD NAJNIŻSZYCH OBROTÓW A POWYŻEJ OK 2,5 TYŚ DOSTAJE PRAWDZIWEGO WIATRU W ŻAGLE I CIĄGNIE AŻ DO KOŃCA NIESAMOWICIE PRZYSPIESZAJĄC.
Doskonale zestrojona szybka w porównaniu z konkurencją , bardzo wymagający mogą skrytykować jedynie trochę długi skok lewarka zmiany biegów lecz odczucie to wystąpi tylko gdy jeździliśmy wcześniej super sportowymi wozami typu impreza itp.
rewelacja zawieszenie doskonale zestrojony odpowiednio sztywne do szybszej jazdy stabilność na zakrętach wzorowa ( dodatkowo mam poziomowanie w zakrętach ). Audi z seryjnym zawieszeniem czy mercedes klasy e umywa się. Nawet ciężko jest porównać te samochody to zupełnie inna bajka.
Dobrze
Dla mnie wszystko jest skrojone na wymiar. Czuję się wyjątkowo prowadząc do auto wszystko jest tak dobrze dopasowane i umiejscowione. Minus za brak uchwytu na kubek w pierwszych rocznikach tego modelu.
Za luksus trzeba zapłacić. To i tak najlepsza alternatywa za te pieniądze.
Auto jest bardzo dopracowane zdecydowanie przewyższa mercedesa e klasa a do mojego poprzedniego audi a6 nie można go w ogóle porównać. W audi robiłem chyba wszystko pompę zawieszenie kilka razy wałki rozrządu skrzynię uszczelnienie silnika itp...Bmw jest bezawaryjne jedyną rzeczą którą każdy będzie musiał naprawić to pompa wspomagania podobno to wada bmw. Pompa ma wycieki. Poza tym ok.
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 530d 218KM 160kW [l/100km]