Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Touring

BMWE61, 13 lat temu
Silnik 520 d 177KM 130kW
Rok produkcji 2007
BMW Seria 5 E60 Touring 520 d 177KM 130kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Nie stety nie było co mnie zaskoczyło nie pozytywnie 12 razy w serwisie to jest to co mi zafundował układ elektryczny : Wymiana akumulatora wymiana elektrozamka wymiana przewodów do elektrozamka klapy bagażnika wymiana lamp przednich itd Oczywiście na jedną wymianę przypadało kilka wizyt w serwisie w PL i brak reakcji serwisu nie polecam Serwisu na Czerniakowskiej . Po przybyciu do Niemiec wszystkie usterki usuniete w 2 dni
Układ elektryczny : akumulatory elektryczne zamki samodomykające
Zawieszenie : Sztywne zawieszenie popsuty czujnik . Po wymianie było ok
Karoseria : Miekki lakier szybko wyskakują rysy i odpryski
Nie jest to V6 V8 czy V12 Spalanie do 9,5 w 4 osoby wawa zakopane Spalanie przy normalnej jeździe miejskiej w korku do 8.2 Spalanie po za miastem trasa do 7 litrow Tankuje tylko na Shellu omijam orlen bo silnik jak traktor chodzi po tym paliwie . KLEKOT
1 tylko do toczenia i manewrów 2 nie wiem po co ;) 3 super bieg 4 super bieg 5 nie wiem po co 6 super bieg Nie miałem ze skrzynią kłopotu może być gożej w Meśku
Sztywne zawieszenie lekki dołek i podskakuje sie w fotelu . Podziwiam osoby z felgami większymi niż 16 i dużymi gumami . Ja po 3 tygodniach z 18 na 16 zamieniłem i dopiero była jazda komfortowa opony 225/16/55 Miszelka lub Pirellki Miałem to nieszczęście że mam dach panoramę czesto siezapychają kanaliki odpływowe i kapie woda jak sie ich nie przedmucha w serwisie ale po 3 latach samochodzik przez tą szybę panoramiczną skrzypi przy wolnym podjeżdzaniu na śpiącego policjanta po 3 latach to raczej kiepsko .
Jak osoba jest wysoka i ma opuszczone fotele na max to narożników auta nic nie widać ustawienie kierownicy też sprawia iż nie widać wszystkich elementów przy zegarach co mnie mocno denerwuje . Kierownica standardowa nie sportowa przy niej jest jeszcze gożej . Martwa strefa jest ale da się przeżyć trzeba się przyzwyczaić
Jakość nie idzie za ceną .
Wentylacja ok choć głośno pracuje przed wyrównaniem temp. po wyrównaniem jest ok choć przy zimie ostatniej i -20 C przejechałem 50 km by temeratura w samochodzie była 18 C
Za siedzeniem kierowcy (ja mam 188 cm wzrostu) bardzo mało miejsca jeśli ktoś chce wstawić dziecku fotelik to dziecko kolanami bedzie dotykalo siedzenia kierowcy lub kopalo w siedzenie co bardzo rozprasza . Standardowe fotele to poraszka wymienialem na comfortowe za masakralna doplatą należą się im bardzo duże baty za to że na standardowych komfort jest gorszy niż w marce Fiat
Mesiek jest bardziej cichy
Miałem 4 samochody z silnikiem 2 litrowym tu spalanie było największe
Ładnie wygląda a ja jako maniak BMW mocno sie zraziłem do tej marki
Poszycie fotela się rozłaziło była reklamowana . Spalił sie silniczek od podnoszenia fotela pasażera (plastik fantastik) Skrzywił sie fotel (wymiana ramy fotela) Skóra była rewaelacyjna nic się nie przecierała i jest ok
Elektryka wszystko co elektryczne sie sypało . Dziecko zepsuło podnośnik tylko po tym jak włożyło miśka podczas zamykania szyby w samochodzie . Tandeta z chin

On - zużycie paliwa dla silnika 520 d 177KM 130kW [l/100km]

8,1