Ocena kierowcy - BMW Seria 5 G30-G31 Touring Facelifting

Anonim, 3 miesiące temu
Silnik 3.0 530d 286KM 210kW
Rok produkcji 2020
BMW Seria 5 G30-G31 Touring Facelifting 3.0 530d 286KM 210kW 2020-2024 - Oceń swoje auto
Silnik : Świetny! Myślę czy nie wymienic na świeższy model z wersja 40d
Świetny samochód dla osoby jeżdżącej w ramach pracy lub po prostu duzo w trasie. Ps. Ja zmiana z segmentu D nie premium.
Stosonek osiagow do spalania jest chyba nie do pobicia. Elastycznosc, dzwiek, wrazenia jakie potrafi dostarczyc czy to spod świateł czy na trasie sa warte tych pieniędzy. Tryb sport ind. Pozwala wyłączyć start stop.
ZF8 nie bez powodu ma miano najlepszej skrzyni hydrokinetycznej, tutaj potwierdza swoją wyższość nad konkurencja.
Prowadzenie bardzo dobre i pewne w kazdych warunkach. Auto swoje wazy wiec osobiste preferencje moga byc inne mi sie bardziej podobala jazda seria 3 ale tutaj wybor byl bardziej rodzinny i pod trasy niz do zabawy
Chyba jak wszedzie odpryski po autostradach nie do unikniecia. Polecam okleic jak nowy kupujesz.
Webasto myslalem ze zbedny bajer, uzywam bardzo czesto.
Z tylu za osoba 185 wcale nie ma duzo miejsca. Superb tylko dla osob z duzymi nogami pasażerów lub segment F
Niesamowite.
Poki co olej silnik i skrzynia i bezawaryjnie do przodu. Serwis olejowy poza aso do przelkniecia, koniecznje co 10k km
Kupilem używkę, uwazam ze ten zakup to jeden lepszych w moim zyciu lol
Poki co brak
Poki co brak