Ocena kierowcy - BMW Seria 5 G30-G31 Touring

Silnik 540i 340KM 250kW
Rok produkcji 2018
BMW Seria 5 G30-G31 Touring 540i 340KM 250kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Silnik : Rewelacyjny silnik
Samochód uważam, że bardzo dobry. Jest to moje pierwsze bmw, więc nie mam porównania do poprzednich, ale na pierwszy miejscu postawiono tu na komfort. Wybierając samochód stwierdzam, że nie ma idealnego, każdy ma wady i zalety. Ten po prostu podobał mi się najbardziej, ale też ma wady i dziwne oszczędności jak na tak drogi samochód. Np. plastikowe kieszenie w drzwiach, gdzie nawet VW Golfie są wyłożone jakby pluszem, brak wystarczającej liczby schowków, a zwłaszcza schowka na okulary, natomiast ten na telefon jest za mały, mój telefon w futerale się tam klinuje i mam trudności z wyjęciem go. Do wad zaliczyłbym słabo działający bluetooth, często wyrzuca telefon, a także wyrzuca spotify, to są dosyć denerwujące pierdoły podczas podróży. Asystent parkowania często nie widzi miejsca do parkowania i jest dość skomplikowany, ja do dzisiaj go nie opanowałem. Tempomat adaptacyjny działa moim zdaniem za ostro powinien łagodniej wytracać prędkość, można by jeszcze kilka wad wymienić, ale powiecie, że się czepiam. Poza tymi pierdołami to samochód super, komfort zawieszenia na najwyższym poziomie na równi z mercedesem, audi odpada. Dynamika tego silnika powala. Samochód jak na swoją wielkość jest bardzo poręczny na ciasnych parkingach.
To jest najważniejszy element w tym samochodzie. Jest po prostu rewelacyjny.
Skrzynia prawie idealna, ale w trybie adaptive i comfort chwilę się zastanawia przy kickdown, nie wiem może wykonuje w tym czasie jakieś inne ustawienia zawieszenia.
Quattro Audi jest lepsze, ale xdrive, aż tak dużo mu nie ustępuje.
Podoba mi się.
Dość dobra, tyle powiem.
Nie do końca tak, jak fani bmw się zachwycają, ale można opanować.
Wentylacja foteli zbyt głośna, poza tym wszystko super.
Przestrzeni nie ma przesadnie dużo, ale wszyscy się mieszczą nawet 190cm.
Jest bardzo dobre, ale zawsze mogłoby być jeszcze lepsze.
Tu już nie jest tak różowo, zwłaszcza ubezpieczenia, przeglądy.
Troszeczkę według mnie za drogi, ale i tak z niemieckiej trójcy wyszedł mnie najtaniej.
Jeszcze nic
Też nic