Oceny BMW Seria 7 E65 Sedan

Najnowsze oceny BMW Seria 7 E65 Sedan

~Greg Belial
Sedan 745 d 330KM 243kW
BMW Seria 7 E65
Mocne 4 z plusem . Nie wiem - moze mi sie trafił taki dobry egzemplarz - ogólnie ludzie strasznie narzekają na e65 - w mojej (odpukać ) na razie nic niepokojącego sie nie dzieje- zwykła exploatacja bez przygód.
~Czarek
BMW Seria 7 E65
niekompetentny, kosztowny serwis , importer-BMW Polska to też jakieś nieporozumienie
~Aldik1980
Sedan 745 i 333KM 245kW
BMW Seria 7 E65
Niestety nie jest to synonim bezawaryjności i jak chce się nim dłużej jeździć to nie ma co wymieniać po łepkach tylko hurtowo całość :) Padnie jeden wahacz to wymień oba itd itp

Usterki BMW Seria 7 E65

BMW Seria 7 E65 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~boryss
Sedan 745 i 333KM 245kW
BMW Seria 7 E65
Piąteczka z minusikiem. Auto bardzo drogie, ale za markę i luksus trzeba płacić. Generalnie jeżeli ktoś nie przywiązuje wagi do marki to polecam np. Seata Ibize :) autentycznie świetne autko.
~sebastian90
Sedan 730 d 231KM 170kW
BMW Seria 7 E65
Samochód kupiłem od pierwszego właściciela, który kupił go w warszawie w bawarii motors. Trochę obawiałem się takiej limuzyny ze względu na koszty ale wcale niej est źle. Dotychczas wymieniłem wahacze z przodu bo stukały i komplet hamulców. Poprzedni właściciel dbał o auto stąd niskie wydatki jak na razie. Kupując taki samochód nie warto szukać najtańszych egzemplarzy. Dobrze jest też serwisować w renomowanych warsztatach.
~Luca
Sedan 730 d 218KM 160kW
BMW Seria 7 E65
Idealne auto, mogłoby mieć więcej mocy, kolor białą perłę i masaże w fotelach. A i być w wersji Long. Opinia typowego polaka :)
~Hans
Sedan 730 i 231KM 170kW
BMW Seria 7 E65
Auto jest po prostu swietne jezdzile mercem audi nowymi kupile uzawana 7 e 65 to nie da sie opisc
~bobibmw
BMW Seria 7 E65
Auto trzeba lubić , koszty utrzymania normalne jak na e65 , a8 , s-klase przeciez to wysoka półka , 4.0d troszkę droższy w servisie od 3.0d , 4.0d fajne silniki , dajace frajdę , auto ogólnie na 5 , choć denerwujace sa od czasu spadki napięcia prądu i przez to głupie komunikaty usterek bez przyczyny.
~Waldemar
BMW Seria 7 E65
Fakt ze kupilem auto za psie pieniądze czyli 28 tys. To oznaczalo ze musze naprawic wszystkie choroby wieku dziecięcego. Amory przednie pneumatyczne(tylne nie siadaja tylko przewaznie przednie),koszt 2800, konwerter skrzyni biegów- czyli slynne falowanie przy stalej predkosci- koszt z mechatronikiem 4500,czujnik cisnienia na listwie- 800,4 wtryski- 1200, regulacja kiery i naprawa logic 7 to juz grosze.wydalem ok 10 tys ale wiem ze mam sprawne...
~Bingo
Sedan 735 i 272KM 200kW
BMW Seria 7 E65
Nie jest tak dobrze wykonany jak E 38 ale jest dużo wygodniejszy i lepiej wyposażony.Lepszy silnik, trochę gorsza skrzynia biegów i kiepska jakość wykończenia wnętrza-plasiki malowane się przecierają,skóra do bani i potrafi trzeszczec deska rozdzielcza na dziurach ale ogólnie jestem zadowolony
BMW Seria 7 E65 Sedan