Oceny BMW Seria 7 E65 Sedan

BMW Seria 7 E65 Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 7 E65 Sedan

~Waldemar
BMW Seria 7 E65
Fakt ze kupilem auto za psie pieniądze czyli 28 tys. To oznaczalo ze musze naprawic wszystkie choroby wieku dziecięcego. Amory przednie pneumatyczne(tylne nie siadaja tylko przewaznie przednie),koszt 2800, konwerter skrzyni biegów- czyli slynne falowanie przy stalej predkosci- koszt z mechatronikiem 4500,czujnik cisnienia na listwie- 800,4 wtryski- 1200, regulacja kiery i naprawa logic 7 to juz grosze.wydalem ok 10 tys ale wiem ze mam sprawne...
~Seba
BMW Seria 7 E65
Mam auto od roku. Najpierw chcialem kupic wersje z 3 litrowym dieslem ale po przejżdżce stwierdzilem ze do tych gabarytow silnik jest za slaby.Przypadkiem kupilem 740d czyli 4 litrowe biturbo. Balem sie troche bo opinie o tym silniku sa rozne. Wystarczyla jedna jazda zebym zakochal sie w tym aucie..wrazenia sa nieamowite.potezne przyspieszenie dostepne juz od biegu jalowego.niesamowity komfort i totalna cisza w srodku.wypozazenie.hmm..tu jest...
~Piotrek
Sedan 730 d 218KM 160kW
BMW Seria 7 E65
Nadal kosi wyglądem mimo 16 lat.... W standardzie ma to czego aktualnie wiekszosci aut brakuje albo jest wprowadzone od niedawna. W e65 bylo to juz nascie lat temu. Wygoda i komfort podróży na poziomie takim jaki to auto reprezentuje. Skora to skora a drewno to drewno a nie eko gowno jak w obecnych autach. Spalanie miasto i trasa okolo 10 - 11 litrow. W miescie korki a w trasie but w podlodze. Jak dla mnie bomba.

Usterki BMW Seria 7 E65

BMW Seria 7 E65 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Greg Belial
Sedan 745 d 330KM 243kW
BMW Seria 7 E65
Mocne 4 z plusem . Nie wiem - moze mi sie trafił taki dobry egzemplarz - ogólnie ludzie strasznie narzekają na e65 - w mojej (odpukać ) na razie nic niepokojącego sie nie dzieje- zwykła exploatacja bez przygód.
~bobibmw
BMW Seria 7 E65
Auto trzeba lubić , koszty utrzymania normalne jak na e65 , a8 , s-klase przeciez to wysoka półka , 4.0d troszkę droższy w servisie od 3.0d , 4.0d fajne silniki , dajace frajdę , auto ogólnie na 5 , choć denerwujace sa od czasu spadki napięcia prądu i przez to głupie komunikaty usterek bez przyczyny.
~sebastian90
Sedan 730 d 231KM 170kW
BMW Seria 7 E65
Samochód kupiłem od pierwszego właściciela, który kupił go w warszawie w bawarii motors. Trochę obawiałem się takiej limuzyny ze względu na koszty ale wcale niej est źle. Dotychczas wymieniłem wahacze z przodu bo stukały i komplet hamulców. Poprzedni właściciel dbał o auto stąd niskie wydatki jak na razie. Kupując taki samochód nie warto szukać najtańszych egzemplarzy. Dobrze jest też serwisować w renomowanych warsztatach.
~Bingo
Sedan 735 i 272KM 200kW
BMW Seria 7 E65
Nie jest tak dobrze wykonany jak E 38 ale jest dużo wygodniejszy i lepiej wyposażony.Lepszy silnik, trochę gorsza skrzynia biegów i kiepska jakość wykończenia wnętrza-plasiki malowane się przecierają,skóra do bani i potrafi trzeszczec deska rozdzielcza na dziurach ale ogólnie jestem zadowolony
~Misiek
Sedan 730 d 218KM 160kW
BMW Seria 7 E65
Mialem do wyboru 4 auta. Testowalem kazde przez weekend. Stosunek ceny do jakosci moim zdaniem najlepiej wypada w BMW. Jezdzilem Mercedesem nie moge powiedziec ze byl zly, te auta sa mocno zblizone, ale po roku czasu majac do wyboru kupil bym znowu BMW. Bardzo wygodne, szybkie, ekonomiczne i nie przyspozylo zadnych problemow. Hamulce rewelacja.
Sedan 745 i 333KM 245kW
BMW Seria 7 E65
Troche problemow z elektronika na poczatku, wszytko poprawilo sie po upgrade softwar´u. Nigdy zadnych powaznych problemow. Slyszalem ze byly przypadki ze samochod mogl wylaczyc pape paliwowa jesli mial mniej niz 1/3 baku. Poza tym wszystko super.
~Aldik1980
Sedan 745 i 333KM 245kW
BMW Seria 7 E65
Niestety nie jest to synonim bezawaryjności i jak chce się nim dłużej jeździć to nie ma co wymieniać po łepkach tylko hurtowo całość :) Padnie jeden wahacz to wymień oba itd itp
BMW Seria 7 E65 Sedan