Lista ocen BMW X3 F25 (45) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Doskonałe trzymanie drogi mimo wysokiego i komfortowego zawieszenia, wyprzedzanie to przyjemność. Duży prześwit i napęd na 4 koła parę razy ratował mnie w zimie, nie było problemu z wygrzebywaniem się za śniegu. Auto dosyć duże, a zaskakująco zwrotne!
~Rogalik
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Wszystko gra! Dobry skręt. Dobrze się sprawuje zimą, chodź musiałem już skręcić maglownicę, gdyż zrobiły się pierwsze luzy i odgłosy stuknięcia na ciasnych zakrętach. Robiłem zbieżność i wszystkie śruby odkręciło się bez problemu :)
~Bartek
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Prowadzi sie zupelnie jak nie SUV a compact co dla mnie jest bardzo duzym atutem. Switna przyczepnosc i brak przechylow na zakretach jednoczesnie dosc dobrz sobie radzi z pokonywanime nierownosci na naszych polskich drogach.
~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Jak wyżej napisałem zawieszenie z opcją Dynamic Damper Comtrol - jest SUPER. Opony RunFlat sprawiają nieco twardsze wrażenie na polskich dziurach (zimówki mam standardowe i wtedy czuć dopiero komfort trybu Normal).
~Michał
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Stabilnie trzyma się drogi. Na zakrętach na początku miałem wrażenie że aż się wżyna i żadna siła go nie jest w stanie przestawić z obranego kursu. Dał bym mały minusik za opony pirelli. Jeździłem na lepszych.
~Miki
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Jak na te gabaryty spisuje się wyjątkowo (testowałem kilka suvów to naprawdę bardzo bujało) lecz to nie jest BMW 3 lub 5 gdzie środek ciężkości jest dużo niżej, ale naprawdę jest frajda
~Artur
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Samochód prowadzi się bardzo dobrze, zawieszenie tłumi ładnie nierówności. Pokonywanie zakrętów lepsze niż w niejednej osobówce. Stabilnie i pewnie!
~Stasiu
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Bez uwag. Napęd 4x4 w warunkach zimowych spisuje się świetnie. Auto zarówno w warunkach miejskich, jak i na autostradzie prowadzi się komfortowo.
~Wojtek
SUV 3.0 30d 258KM 190kW
Trzyma się drogi jak przyklejony, bardzo zwinny jak na swoje gabaryty ( wcześniej miałem mini coopera s i w radości z jazdy są to auta bardzo porównywalne)
Dziennik kosztów dla BMW X3 F25
8,9
10,2
~Leszek
SUV 3.0 30d 258KM 190kW
jedzie jak po szynach,padły amortyzatory przód nie z winy auta ale naszych coraz lepszych ale ciągle dziurawych dróg