Oceny BMW X3 F25 SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW od 2014

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny BMW X3 F25 SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW od 2014

~Artur
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto kupiłem z przebiegiem 80 tys. i przejechałem do tej pory 50 tys. Właściwie chciałem kupić Volvo XC60, testowałem też Hondę CR-V, ale jak się przejechałem, tak dla ewentualnego porównania, X3 to wszystko się zmieniło... Już po zamknięciu drzwi odczułem dużą różnicę w porównaniu z XC60. Materiały idealnie spasowane, fotele, kierownica, przestrzeń.. wszystko na plus. Jazda próbna tylko mnie utwierdziła w tym, że jednak BMW. Przesiadłem się...
~Pan P.
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Przed zakupem samochodu testowalem: Mazde 6, Mazde CX-5 (3 razy), Nissan Qashqai, Hyundai Tucson, Audi Q5 i na koncu bmw x3. Po tescie decyzja byla prosta tylko i wylacznie bmw x3. To co do mnie przemowilo to komfort jazdy jedynie Audi Q5 moglo konkurowac z bmw, jakosc wykonczenia bardzo ladne wnetrze. Wazne jest zeby dokupic black panel, lepsza tapicerka, fotele sportowe, nawigacja prof. z tymi dodatkami zupelnie inaczej prezentuje sie...
~Bartek
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto bardzo przemyslane, czym dluzej uzytkuje samochod tym bardziej mi sie podoba i daje wiecej radosci. Co najwazniejsze jest to bardzo niezawodny samochod na ktorym mozna polegac. Przez 3 lata uzytkowania i przejechaniu 70tys km doslownie zero problemow. Bardzo przyjemniy na dlugie trasy a ze wzgledu na swoje dosc nie duze wymiary switny do miasta.
~Darko
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto bardzo przemyslane. Czym duzej uzytkuje samochod tym bardziej go lubie. Po przejechaniu 40tys km zero problemow. Auto uniwersalne i do miasta i na dluzsze trasy. To co bylo dla mnie wazne przy wyborze samochodu to niskie koszty utrzymania i jak do tej pory ten samochod sie sprawdza.
~dominikdm
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto z perspektywy kobiety : Auto idealne do jazdy w mieście ponieważ ma bardzo dobrą widoczność - do tego ma kamerę 360stopni, można wjeżdżać bez obaw na krawężniki, świetny automat, asystenci jazdy którzy pomagają w codziennej jeździe. Na trasie również się świetnie spisuje, wystarczająco mocny do wyprzedania. Napęd Xdrive świetny w zimę - daje poczucie bezpieczeństwa. Auto podoba się z wyglądu
3,6
~Adi
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto ładne, przednie fotele wygodne, tylna kanapa brak regulacji oparcia i kiepski profil, a takze nisko osadzona

Usterki BMW X3 F25

BMW X3 F25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Miki
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto jest piękne i wyróżniające się, skrzynia i zawieszenie po prostu bajka, wnętrze też ładne ale spasowane gorzej niż w KIA (plastiki czeszczą)
~pete
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Trochę słaba, łatwo widać ryski i kamyki z drogi. W miejscu kierunkowskazu sprzed liftingu prymitywna plastikowa zaślepka, która już 2 razy odpadła na myjni ręcznej. (Karoseria)
~Grzegorz
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Najlepszy układ jezdny spośród testowanych samochodów, tylko Audi Q5 prowadzi się równie dobrze. (Układ jezdny)
~Michał Mierzejewski
BMW X3 F25 SUV Facelifting