Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny BMW X3 F25 SUV Facelifting

BMW X3 F25 SUV Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW X3 F25 SUV Facelifting

~kamil s
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
BMW X3 F25
Postawiłem na zakup nowego auta, zamiast lepiej wyposażonego, używanego egzemplarza. Głównym czynnikiem, który decydował o zakupie była atrakcyjna cena egzemplarza demo. Po roku jazdy 2.0l benzyna mnie do siebie nie przekonała. Auto z jednej strony daje poczucie obcowania z marką premium, z drugiej irytuje małym zasięgiem, przeciętnym brzmieniem czy skrzypieniem plastików. Jednego dnia to auto kocham, następnego chce je zmienić. Do jazdy na...
~Miki
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
BMW X3 F25
Auto jest piękne i wyróżniające się, skrzynia i zawieszenie po prostu bajka, wnętrze też ładne ale spasowane gorzej niż w KIA (plastiki czeszczą)
~Mariusz
SUV Facelifting sDrive20i 184KM 135kW
BMW X3 F25
Bardzo fajne. Kupiłem w promocji. Nie spodziewałem się aż tak dobrego auta.
~Mj
SUV Facelifting xDrive30d 258KM 190kW
BMW X3 F25
Przy wiekszych predkosciach słychac opływ powietrza na lusterkach (Wyciszenie)
~Adrian
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
BMW X3 F25
Jak to w BMW. Problem ze start/stop. Za każdym razem po zgaszeniu silnika trzeba pamiętać o dezaktywacji. Za szybko wyłącza silnik po zatrzymaniu, powinna być trochę dłuższa zwłoka, bo czasami przy zatrzymaniu na ustąp pierwszeństwa od razu się wyłącza. (Silnik)
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
BMW X3 F25
Generalnie bez większych zastrzeżeń.
~gosc
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
BMW X3 F25
Witam zakupiłem zonie bmke ponad rok temu dojezdza do pracy ok 15km do 20 w jedna strone spalanie w warunkach praktycznie miejskich ok 10l więc bez stresu wiedząc ze to 245km natomiast jak ja go kiedyś pogoniłem to w mieście to 25 ale petarda cały czas , natomiast jak ktoś kupuje sam za ok 200 i wyżej warzący 1,8t z silnikiem 245km to na pewno nie bedzie palił 5,5l benzyny fizyka się kłania. (Koszty utrzymania)
BMW X3 F25 SUV Facelifting