Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny BMW X3 F25 SUV Facelifting

BMW X3 F25 SUV Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW X3 F25 SUV Facelifting

~dominikdm
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
BMW X3 F25
Auto z perspektywy kobiety : Auto idealne do jazdy w mieście ponieważ ma bardzo dobrą widoczność - do tego ma kamerę 360stopni, można wjeżdżać bez obaw na krawężniki, świetny automat, asystenci jazdy którzy pomagają w codziennej jeździe. Na trasie również się świetnie spisuje, wystarczająco mocny do wyprzedania. Napęd Xdrive świetny w zimę - daje poczucie bezpieczeństwa. Auto podoba się z wyglądu
~Miki
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
BMW X3 F25
Auto jest piękne i wyróżniające się, skrzynia i zawieszenie po prostu bajka, wnętrze też ładne ale spasowane gorzej niż w KIA (plastiki czeszczą)
~Mariusz
SUV Facelifting sDrive20i 184KM 135kW
BMW X3 F25
Bardzo fajne. Kupiłem w promocji. Nie spodziewałem się aż tak dobrego auta.
~kamil s
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
BMW X3 F25
Postawiłem na zakup nowego auta, zamiast lepiej wyposażonego, używanego egzemplarza. Głównym czynnikiem, który decydował o zakupie była atrakcyjna cena egzemplarza demo. Po roku jazdy 2.0l benzyna mnie do siebie nie przekonała. Auto z jednej strony daje poczucie obcowania z marką premium, z drugiej irytuje małym zasięgiem, przeciętnym brzmieniem czy skrzypieniem plastików. Jednego dnia to auto kocham, następnego chce je zmienić. Do jazdy na...
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
BMW X3 F25
Generalnie bez większych zastrzeżeń.
BMW X3 F25 SUV Facelifting
Aktualnie przeglądasz BMW X3 F25 SUV Facelifting