Lista ocen BMW X3 F25 SUV 2.0 20d 184KM 135kW 2010-2014 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Po kilku większych wyjazdach (w tym trzech zagranicznych) mogę stwierdzić, że moja pięcioosobowa rodzina (w tym cztery kobiety) czuje się w środku wystarczająco wygodnie. Jedynym - stosunkowo niewielkim - mankamentem jest tu jedynie to, że osoba siedząca na środku tylnej kanapy musi okrakiem obejmować osłonę wału. Bagażnik 550 l plus schowki (gorąco polecam wykupienie tej opcji) i możliwości wykorzystania przestrzeni ponad roletą (polecam...
~Rogalik
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Rewelacja jeśli liczymy 4 pasażerów, bo tunel z tyłu, osobie siedzącej na środku, będzie przeszkadzał. Mam 183 cm wzrostu i mam jeszcze sporo zapasu nad głową, a fotel ustawiony dość wysoko. Latem podwoziłem 4 kolegów. Dwaj mieli ksywkę "BIZON" i po 2 m wzrostu, trzeci ważył 130 kg i ostatni kolega inwestujący w spory bojler zamiast kaloryfera. Bez problemu, jeszcze krata piwa wskoczyła do bagażnika.
~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Ogólnie dużo miejsca - ale kanapa z tyłu na dłuższe trasy trochę niewygodna. Sportowe fotele oceniam teraz bardzo pozytywnie ale z początku nie byłem pewien czy to właściwy wybór. Bagażnik duży ale w poprzednim aucie wydawał mi się pojemniejszy (Honda CRV. Parę tych \"ale\" jest, jednak pamiętając że auto to średni SUV / SAV to jak na wymiar \"średni\" jest w sumie więcej niż OK.
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Dla mnie idealna, z przodu i z tyłu - cztery duże osoby podróżują wygodnie i swobodnie mimo maksymalnie odsuniętych przednich foteli. Bagażnik duży, podoba mi się dzielenie oparcia na trzy części, a jeszcze bardziej możliwość przewożenia nart wewnątrz w torbie mieszczącej 4 pary, wsuwanej w środek przez uchylone środkowe tylne oparcie.
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Miejsca w X3 jest pod dostatkiem. Zarówno kierowca jak i pasażerowie nie mogą narzekać. Miejsca nad głową jest bardzo dużo, podobnie na nogi. Bagażnik jest bardzo duży i nie ma progu. Dla czteroosobowej rodziny jest to samochód w pełni wystarczająco pojemny, a dla mniej licznych tym bardziej.
~keniu
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Przy wzroście kierowcy 180 cm jest bardzo dobrze. Dzieci też nie narzekają a i 4 dorosłych pojedzie w komfortowych warunkach w dalszą trasę.
~Czacha
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Przód OK, z tyłu przegrywa z Outlanderem, Q5 i chyba CRV przez brak przesuwanej kanapy z regulowanym nachyleniem oparcia.
~reju77
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Nie ma czego się przyczepić.
~Camel
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Dla dwumetrowca miejsca nie zabraknie :)

Usterki BMW X3 F25

BMW X3 F25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kaj
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Super poza wysokim poziomem podłogi z tyłu.
BMW X3 F25 SUV