Lista ocen BMW X3 F25 SUV 2.0 20d 184KM 135kW 2010-2014 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Auto trzyma się drogi w zakrętach rewelacyjnie, jak przyklejone, bez bujania na boki (muszę zaznaczyć, że to moje pierwsze 4x4). Jazda po dziurawej zniszczonej nawierzchni (kto zna drogi np. w Górach Sowich?) - bez jakiegokolwiek porównania z moim poprzednim autem. Off-road - na razie wypróbowałem tylko na piaszczystym, "wydmowatym" polu kempingowym, jechał bez najmniejszego problemu tam, gdzie moje poprzednie auto dawno by zaryło się po osie....
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
X3 prowadzi się naprawdę bardzo dobrze jak na SUVa/SAVa. W zakrętach trzyma się drogi bardzo pewnie, nie przechyla się. Odczucia w zasadzie bardzo zbliżone do jazdy zwykłym sedanem. Nie czuć zbytnio masy samochodu. Opcjonalnie X3 można było wyposażyć w Servotronic, co znacznie wpływa na komfort jazdy. Do miasta pod względem prowadzenia jest to auto niemalże idealne. W trasie czasem można odnieść wrażenie, że układ kierowniczy jest nieco zbyt...
~Kaj
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Trzymanie drogi świetne. Normalnie można poczuć się jak w sportowym aucie. Niestety przekłada się to na komfort i w mieście jest baaardzo średnio Właśnie zastanawiam się nad wymianą kół na takie z grubszym ogumieniem z 50 na 65... W trasie na autostradzie jest bardzo komfortowo i nawet kilkuset kilometrowe odcinki nie meczą kierowcy
~Czacha
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Szacunek za to jak przy 130 złapałem lewą połowę pasa pokrytą mokrym cienkim śniegiem - trochę pobłyskał coś kontrolkami od trakcji i bez żadnych niespodzianek utrzymałem na lekkim łuku tor do momentu jak wyprzedziłem jadących prawym pasem i mogłem zjechać na czysty pas.
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Doskonałe trzymanie drogi mimo wysokiego i komfortowego zawieszenia, wyprzedzanie to przyjemność. Duży prześwit i napęd na 4 koła parę razy ratował mnie w zimie, nie było problemu z wygrzebywaniem się za śniegu. Auto dosyć duże, a zaskakująco zwrotne!
~Rogalik
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Wszystko gra! Dobry skręt. Dobrze się sprawuje zimą, chodź musiałem już skręcić maglownicę, gdyż zrobiły się pierwsze luzy i odgłosy stuknięcia na ciasnych zakrętach. Robiłem zbieżność i wszystkie śruby odkręciło się bez problemu :)
~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Jak wyżej napisałem zawieszenie z opcją Dynamic Damper Comtrol - jest SUPER. Opony RunFlat sprawiają nieco twardsze wrażenie na polskich dziurach (zimówki mam standardowe i wtedy czuć dopiero komfort trybu Normal).
~Camel
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
xDrive w zimę i na mokrym bardzo przydatny. W zakrętach mimo sporych gabarytów dość przyjemnie.
~keniu
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Jak to w BMW bardzo dobrze. Nawet duże obciążenie nie wpływa na prowadzenie auta.
~Witomir
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Rewelacja - doskonałe trzymanie, jednoczesnie komfortowy, nic nie słychać,
BMW X3 F25 SUV