Oceny BMW X5 E53

BMW X5 E53 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW X5 E53

~Guardian
BMW X5 E53
Auto z charakterem. Jak ktoś jeszcze nie miał, musi spróbować:)
~arnold
BMW X5 E53
Kupiłem auto od kolesia który nic w nim nie robił. Opony były jak z F1 (bez bierznika).Auto miało 87tyś. Także zaczełem od wymiany opon,oleju,kilku elementów zawieszenia z przodu.Teraz już mam 102 tyś, szykują się tarcze z przodu.Auto jest uniwersalne do wożenia różnych rzeczy i ludzi.
~Betlej
BMW X5 E53
Lepszego auta nie miałem. Co do napraw, używam tylko oryginalnych części na ważnych elementach typu zawieszenie, silnik czy elementy układu elektrycznego. Fakt że w tym segmencie nie miałem innego auta i nie potrafię porównać kosztów serwisu oraz awaryjności.
~jaś
BMW X5 E53
super komfort i ekonomia(pomijam remont turbiny i skrzyni)
~Mariusz Trójmiasto
BMW X5 E53
Duży, wygodny, przestronny samochód. Fakt, że siedzi się wyżej niż w osobówce jest bardzo pomocny ze względu na lepszą widoczność przed samochodem co powoduje, że niektóre sytuacje jakie nas zaskakują na drodze można dostrzec wcześniej. Jedyny mały minusik dotyczy bagażnika. Wydawało by się, że będzie większy ale tak nie jest.
~Matt
BMW X5 E53
Naprawdę bardzo dobry samochód, który nie sprawia większych problemów. Wysoki komfort podróży, pewność prowadzenia, jakość zastosowanych materiałów oraz stosunkowo niewielkie (jak na klasę i wielkość auta) koszty utrzymania, wszystko przemawia na korzyść E53. Nowych już się nie da kupić, więc tylko używane wchodzi w grę i warunek jest jeden, auto musi być zadbane z dobrych rąk bo inaczej można utonąć w kosztach napraw, a oczekiwanego efektu...
~Lassar
SUV 4.8iS 360KM 265kW
BMW X5 E53
Moj ideal w klasie SUV - z zaznaczeniem ze w teren nie wjezdza nigdy.
~legwan000
SUV 4.4i 286KM 210kW
BMW X5 E53
Już przy pierwszym kontakcie samochód sprawia wrażenie ogromnego, kiedy na oględziny podjechaliśmy pandą - stojąc obok X5 wyglądała ona co najmniej śmiesznie. Środek utwierdza w tym przekonaniu, że prowadzisz wielkiego SUVa, czujesz się tam bezpiecznie, jest wygodnie.
~kargul
BMW X5 E53
Freude am fahren - nic dodać nic ująć , naprawdę radość z jazdy .
~Morel
BMW X5 E53
Generalnie mam to autko już 2 lata i jest to moje najlepsze auto jak do tej pory. Wahałem się czy nie będzie to auto za duże i zbyt paliwożerne. Okazało się, że ani za duże ani za paliwożerne. Miałem przyjemność posiadać przez krótki czas Zafirę II i dosłownie nie ma co porównać. Spalanie było identyczne. Komfort nieporównywalny. X5 nie zawiodła a zrobiłem 60 tyś km. Wymieniłem klocki i świece. Koszt przeciętny. Auto spala średnio 10-11 po...