Ocena kierowcy - BMW X5 E53

Filipoo, 11 lat temu
Silnik 3.0d 218KM 160kW
Rok produkcji 2006
BMW X5 E53 3.0d 218KM 160kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : To ekonomiczny dobry mocny,relatywnie silnik.
Pod względem awaryjności auto koszmar,kupione używane z servisu bmw z roczną gwarancją.Podczas ośmiomiesięcznej eksploatacji wymiana skrzyni xdrive,tarcz hamulcowych,klocków z przodu[podobno wykrzywiły sie po wjechaniu w kałuże k-wa takie rzeczy tylo w bmw]wymiana elementów zawieszenia przód,wymiana sprzęgła które się dosłownie rozsypało.Koszt napraw 5200 euro[faktóry do wglądu].Szczerze odradzam taki zakup,mimo iż auto prowdzi się doskonale [jeśli akurat nie jest popsute ]i jest wygodne.Jak na 3 lirtowy silnik nie dużo pali.Ma w sobie coś,co powoduje,że potrzeba sporo czasu by go w końcu znienawidzieć.Jeśli porównać z Audi bm nie ma poprostu żadnych szans to jest moje pierwsze i ostatnie bmw,za wydane na nie 21000 euro mogłem mieć a5 w cupe,które nie jest w prawdzie suvem ale bezawaryjną eksploatacją na pewno by mi się odwdzięczyło,jak A4 którego sprzedaży teraz żałuję.To ciekawe dlaczego audi Q5 z tego samego roku z dużo większym przebiegiem kosztuje około 10000euro więcej.Teraz już wiem dlaczego.Pzdr.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0d 218KM 160kW [l/100km]

10,3