Oceny BMW X5 G05 SUV

BMW X5 G05 SUV - Oceń swoje auto

Oceny BMW X5 G05 SUV – wybierz silnik

Najnowsze oceny BMW X5 G05 SUV

SUV 2.0 25d 231KM 170kW
X5 G05 z 2 litrowym dieslem to bardzo miłe zaskoczenie wszystkie zmiany w porównaniu do modelu F 15 całkowicie pozytywne. Zmienione zawieszenie sprawiło, że samochód prowadzi się rewelacyjnie, zmieniona pozycja za kierownicą, poprawiony komfort foteli, 231 konny diesel i 8 biegowa świetnie zestrojona skrzynia biegów doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Warto również wspomnieć o doskonałym wyciszeniu i niskim zużyciu paliwa 6,8l/100km...
~Marcin
SUV 3.0 30d 265KM 195kW
Z solidną marką bmw już dawno nie mamy do czynienie, od kilkunastu lat byłem fanem tej marki ale co generacja to jest gorzej, niby wszyscy o tym wiedzą, ale jak człowiek przekonuje się na własnej skórze to boli to dogłębnie.
~KAMIL
SUV 2.0 25d 231KM 170kW
Jestem wściekły z, samochód za prawie 400000 zł i przez jakiegoś carplaya nie można w samochodzie zainstalować netflixa YouTube i żadnej podobnej aplikacji o tv w samochodzie też można zapomnieć, katastrofa!!! To sobie niemiaszki wymyślili . Poza tym za wszystko trzeba dopłacać np. Inteligentny tempomat jest w samochodzie ale trzeba go wykupić w sklepie BMW za jedyne 4000 zł skandal !!! Toyota i Lexus leprzy . To moja pierwsza i ostatnia BMKA
~Paweł c
SUV 2.0 25d 231KM 170kW
Przesiadłem się z F15 z tego samego silnika na najnowszą G05.. mega auto z wyglądu może troszeczkę przypomina F15 ale tak naprawdę jest to zupełnie inny samochód.. silnik wydaje się mocniejszy i szybszy - ogólnie auto jest zupełnie inne począwszy od środka przez zawieszenie , skrzynie i silnik

Usterki BMW X5 G05

BMW X5 G05 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dominikdm
SUV 2.0 25d 231KM 170kW
Naprawdę duży SUV - super wykonany, świetne materiały. Bardzo komfortowy, świetne zawieszenie adaptacyjne - duży plus za wyciszenie auta. Świetnie prowadzi się na autostradzie, bardzo stabilny. Auto dla osób szukających komfortu i przestrzeni.
3,5
~Stefan
SUV 3.0 30d 265KM 195kW
Najbardziej przereklamowane auto jakie kiedykolwiek użytkowałem biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Jestem bardzo zawiedziony trakcją auta (chybotanie jak żaglówka na wodzie). Poza tym liczne usterki.
~MagicLND
SUV 3.0 30d 265KM 195kW
Auto od nowosci co chwila wizytuje serwis...pierwsze padlo sterowanie siedzeniem kierowcy, drugie padly hamulce, trzecie to wyciek z AdBlue a teraz jest jakis problem z elektronika...auto nie wykazuje "oznak życia".
~Kazimierz
SUV 3.0 30d 265KM 195kW
Auto najlepsze z dotychczasowych jakie miałem, świetny silnik i skrzynia biegów. Niesamowity komfort, wygląd też na 5+ Może nieco
BMW X5 G05 SUV