Oceny BMW X6 E71 Crossover

Oceny BMW X6 E71 Crossover – wybierz silnik

Najnowsze oceny BMW X6 E71 Crossover

~Radek J.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
BMW X6 E71 zakupiłem jako 4 latka z przebiegiem 70 tys. km. Ja w 7 lat zrobiłem 110 tys. Z auta jestem mega zadowolony. Do X6 przesiadałem się z nowego passata B7 silnik 2.0 TSI 211 KM z manualną skrzynią. Passat był mega wygodny i nie miał żadnej awarii i nie brał oleju wbrew powielany opiniom na forach przez zakupem. Ale po zmianie passata na X6 poczułem co to komfort podróżowania. Auto jest pod każdym kątem lepsze od passata. Chyba...
~gool
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Swietny samochod , laczy w sobie wiele cech ktore przynajmniej dla mnie sa niezwykle wazne -np doskonaly silnik, przeniesnienie napedu -wzorcowe/wczesniej jezdzilem audi/,wysoko zawieszony, naped 4X4 Wbrew opinii niektorych dziennikarzy sporo miejsca z tylu/chyba ze masz w rodzinie wielkoludow/, mnostwo miejsca z przodu. Zawieszenie - sprezyste ale komfortowe, przechyly - nieodczuwalne.Mam to auto na "normalnych oponach" tj 255/55-19'Podobno...
~Fan BMW
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Jest to moja druga X6, rok 2010 polift. Wcześniej miałem E71 z silnikiem bi turbo 280 KM z 2008 roku. I nie wiem czy kwestia egzemplarza, bo tą poliftową teoretycznie słabszą 245 km jeździ mi się dużo lepiej. Mniejsze spalanie. I jeżdzę już prawie 3 rok i nie czułem potrzeby chipowania silnika. Tą przedliftową bi turbo miałem po chipie na ponad 300 KM, ale jeździło się odczuwalnie gorzej. Z tej obecnej 245 konej jestem bardziej zadowolony.
~Tomek2104
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Auto posiadam od nowości. Zero problemów. Na początku br. przy przebiegu 220 tys. km wymieniłem rozrząd. Nie było go słychać, ale mechanik zalecił, że można. Więc wymieniłem, bo auto będzie na sprzedaż. Może kupujący nie będzie marudził Panie rozrząd niewymieniony, itd. Raz wymieniałem tarcze oraz sterownika świeć żarowych. Jedno z lepszych aut, które miałem. Porównując do X5 auto jest niżej osadzone i szersze, co przekłada się na lepsze...
~Adam J.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Auto idealne do robienia bujanki po mieście. X6 to jest to. Mam wrażenie, że ludzie zjezdzaja z drogi. Wcześniej jeździełm dieslami 2.0 kręconymi na ponad 200 koni, ale to nie było to. Ten silnik 3.0 diesel 245 KM jedzie kapitalnie. Mocy nie brakuje w żadnym zakresie obrotów. W jeździe miejskiej ścigając się z osobówką ma się wrażenie, że jedzie się mniejszym autem. Przyśpieszenie też jest dobre.
~Piotr K.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Najładniejszy auto typu sav czyli suv coupe na rynku. Idealne proporcje nadwozia. Zaczynam rozglądać się za nową X6, tylko przeraża mnie cena dobrze skonfigurowanego auta. Za obecną generację w 3.0d trzeba zapłacić ok. 450 tys. zł. Za E71 płaciłem w 2010 roku niecałe 350 tys. zł.
~Andrzej
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Auto bardzo ładne. Wyróżnia się z tłumu. Obecnie jest coraz więcej aut typu suv coupe. To jest pierwsze i jest najładniejsze. Ale to moja opinia. Tak samo uważam, iż pierwszy CLS jest najładniejszym autem typu sedan-coupe.
~qwerty13
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
BMW OK . Nigdy nie kupujcie od ALUSPORT w Busko-Zdrój - tragedia . żeby zwrócić towar musi być jak z pod igły - nie ważne jest dla nich że przymierzyłeś, ma być w stanie nienaruszonym. NIEPOLECAM ALUSPORT Z BUSKO-ZDRÓJ !!! BMW e71 to jest to.
~Pas
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Jeżdzę tym autem piec lat i mimo pewnych zastrzeżeń nadal go lubię.NIe jest mocno eksploatowany i mimo upływu czasu oraz przebiegu zachowuje dobrze swieżość.Irytujace drobneniedomagania trzaski w kabinie(gaśnica) awarie kabla do kamery cofania dwukrotnie,wlewanie sie wody do bagażnika przy jego otwieraniu.bez poważniejszych napraw.
~Bartek
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Oczywiście auto warte swojej ceny , w środku materiały z najwyższej półki , bardzo dobre prowadzenie , zawieszenie świetne na polskie drogi , ma wiele bajerów w środku co daje frajde z ich używania , z zewnątrz auto świetnie wygląda i przykuwa uwage , nawet jak jade nim na myjnie to ciesze się jak dziecko:) wprawdzie to auto mojego ojca ale często go używam i jest rewelacyjne.
BMW X6 E71 Crossover